Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk ti hány évesen vesztettét...

Fiúk ti hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
lécci aszt is h hol!!! én egyébként most 14 vagyok!

2013. febr. 4. 13:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

20F, baratnom agyaban

A cikisegrol meg annyit, hogy jelenleg is egy kiraly kapcsolatban vagyok, es annyit szexelek amennyit akarok egy gyonyoru csajjal, mig a legtobb egykor menonek szamito ismerosom, akik 16 evesen kezdtek, most osze-vissza benaznak a csajokkal

2013. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Karcoltam a 18-at az első barátnőmmel, náluk, az ő ágyában. Aztán egy év múlva szétmentünk és nagyon bántam, mert egyikünk sem akarta, csak az apja orvos volt és külföldön vállalt munkát, vitte a családot.

Aztán bő egy év nő nélkül, majd megismertem a jelenlegi barátnőmet.

Hogy 18-19 évesen kezdtem el? Hidd el, paráztam előtte 14-15 évesen cikinek éreztem, hogy még nem smároltam, 16-17 évesen szégyelltem, hogy szűz vagyok.

Mi a véleményem így utólag?

Elb*szott, kidobott időnek tartok MINDEN MÁSODPERCET, amit erre szántam VALAHA.

Két szép lány, akit szeretek, más meg nyolcadik után nyáron orrba-szájba, keresztbe-hosszába kúrt, nem tudom melyikünk járt jobban...

Van olyan haverom is, aki 21 évesen ismerte meg az első barátnőjét és most olyan boldogok együtt, hogy madarat lehetne velük fogatni.


Hogy egy hasonlattal éljek, Anyagtudomány tantárgyból elsőre levizsgáztam négyesre az egyetemen, matekból harmadszorra lett meg a kettes. Hidd el, annak a matek kettesnek jobban örültem, mint az anyagtudomány négyesnek.

Az általános és középiskola Don Juan-jai, akikért már 13 évesen a fél iskola rajongott szerintem nem is tudják milyen érzés, amikor fiatal felnőttként végre igazán szerethetsz valakit.

2013. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
köszi
2013. febr. 4. 16:50
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, a barátnőm 21 éves. Fél éve vagyunk együtt és még mindketten szüzek vagyunk? Most komolyan mit aggódsz 14 évesen, hogy még szűz vagy? Mi ilyen idős korunkban kint rohangáltunk az utcán és játszottunk a szomszéd gyerekekkel. Ne tartozz a mai világ átlag kölykei közé! Én mindig is különc voltam, utáltak a többiek, mert inkább lány barátaim voltak/vannak így közelebb is kerültem hozzájuk, jó képű is vagyok, szóval volt miért utálniuk a fiúknak. Hidd el jobb különcnek lenni, mint nagy átlagnak! :) Várd meg míg felnősz és 20 év körül kezdj el szexuális életet élni. Te is jobban élvezni fogod, jobban megbecsül a barátnőd is, és az érzés is sokkal jobb lesz :)
2013. febr. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
mindketten szüzek vagyunk! *
2013. febr. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
24%
Középső csoportban az óvodában.
2013. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
13 az ágyamban ;)
2013. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A szuzesseg egy allapot,nem egy ertek.

Nem lesz attol,tobb valaki a masiknal,hogy meg nem szexelt.

Es mindenki masra vagyik,masak az igenyei.

Valaki az erelmi kotodest es a parkapcsolatokat igenyli van,aki meg alkalmi szexre,szexkapcsolatra vagyik,es nem vagyik melyebb erzelmekre.

Csinalja mindenki azt,ami jolesik neki.

Egyikuk sem lesz ertekesebb a masiknal.

Es ne akarja valaki,hogy a masik ember az o ertekrendje es igenyei szerint eljen.


Kerdezo,akkor veszitsd el,amikor eleg erett felvilagosult vagy a szexel kapcsolatban,es,amikor vagysz ra,hogy megtedd.

2013. febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
14. szülinapomon az egyik barátnőmmel.
2013. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Karcsi0924 válasza:
Én 47 leszek szeptemberben és még nem... szerintem meg kell várni az igazit és nem szabad el kapkodni...
2013. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!