Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lánnyal szexkapcsolatot...

Szűz lánnyal szexkapcsolatot kezdeni mennyire jó/ rossz ötlet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 02:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ötlet kérdése, hanem felelősség!
2013. febr. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2013. febr. 5. 02:57
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Szamits ra, hogy kicsit benacska lesz az agyba..., amugy en nem vagyok oda a szuz lanyokaert jobban birom ha tudja a lny, hogy mit kell csinani az agyban
2013. febr. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
71%
Hát kicsit melós mindennap elvinni az óvodába.
2013. febr. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
értem, régi ismerős most került szóba jólenne a dolog csak kár h ogy szűz..
2013. febr. 5. 03:00
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha tudod h szűz, és csak meg akarod dugni az azért nem teljesen fair...mármint egy normális lánynak fontos az első együttlét, és nem biztos, hogy egy olyannal kéne elvesztenie aki másnap le akar lépni...(nem azt mondom, hogy na innen már rögtön az oltárhoz vezet az út, de szerintem akkor sem mind1)

De lehet csak én gondolom, így és naív vagyok :D Sajna nem ismerem a mai lányokat...:P

2013. febr. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
tanitsd be akkor;)
2013. febr. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
arról lenne szó h régi barátok vagyunk ő szűz de nem akar kapcsolatot meg én se.. tehát ha minden jól megy tartosan csak szex lenne közöttünk ami nem lenne rossz fél évkihagyás után
2013. febr. 5. 03:03
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Hát szerintem macerás...ha nem egy kis szűzk-rva szerintem a szexhez egy idő után érzelmet is fog kötni. És az gond lehet... (a nők amúgy is hajlamosabban ilyesmire) De tényleg nem ismerem a lányt...

Persze te tudod, hogy vajon tudja e kellően lazán kezelni ezt a kapcsolatot...

Régi barátságot kér feláldozni pár alkalmi szexért :S

2013. febr. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha ennyire igénytelen, hogy olyasvalakinek odadobja magát, akit nem is szeret, akkor csak hajrá. Cuccold meg, jó ribanc lesz belőle. Rendes lányoknál a szüzességet meg becsüld meg, mert ritkaság manapság, és örülj neki, mint kutya a farkának, hogy megkapod. Tanítsd ki legalább.
2013. febr. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!