Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mennyi idősen vesz tettetek...

Ti mennyi idősen vesz tettetek el a szüzességeteket? Szerintetek hány evesen ideális?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

16. a leghamarabb

~18. ideális


De , köztudott , hogy akkor veszíti el az ember a szüzességét amikor jónak érzi.

2013. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%

14voltam. Szerintem 14-15 az ideális.

L

2013. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Még mielőtt valaki leostromolna...Saját vélemény
2013. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Nincs ideális kor, de azért 16-17 év alatt szerintem még túl korai. Onnantól is csak akkor érdemes megtenni, ha meg van hozzá a megfelelő partner egy kiegyensúlyozott kapcsolatban. Tehát nem egy egyéjszakás valaki.

Egyébként 20 éves voltam, én nem érzem úgy, hogy lemaradtam volna bármiről is ezáltal. Ez már 10 éve történt, de legalább nem bántam meg, hogy éretlen fejjel, túl fiatalon adtam oda magam egy arra érdemtelennek.

2013. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

16 éves voltam, és nekem ez volt az ideális időpont. Előtte volt egy enyhe depresszióm, és ez a kapcsolat, illetve az, hogy a szex is megtörtént, furcsa mód segített kilábalni az életuntságomból.

Hogy kinek mikor ideális, az egyénfüggő. Testi, szellemi és lelki érettség szükséges a jó szexuális élethez. Na meg egy olyan partner, akiben ugyanez megvan.

2013. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

16,5 éves voltam, sose bántam. 2.5 éves kapcsolatban történt, ennél több figyelmet sráctól egy lány sem kívánhatott volna.


Nem kortól függ, hogy mikor ideális, hanem amikor érett vagy rá. Van aki korábban, van aki később.


21L

2013. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

Én 14 éves voltam, és az igaz szerelmemmel. Mai napig nem bántan meg, úgy gondolom, hogy nincs más olyan srác a földön, akivel szivesebben vesztettem volna el a szüzességem. Amúgy már kétszer szakítottunk, de megint együtt vagyunk.

L/18

2013. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

16 éves voltam, teljesen jó volt így. Esetleg lehetett volna kicsit hamarabb, de így alakult.

Szerintem olyan 15-17 éves kor körül ideális. Azért ilyenkor, mert így az embernek van még módja tapasztalatot szerezni és megtanulni a dolgot, mielőtt végleg elköteleződik.

2013. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
17, megbantam... moat ugy erzem, hogy a ferjemmel kellett volna csak, de az is meglehet, hogyha csak a ferjemmel lettem volna akkor azt kivannam, barcsak megtettem volna, szoval szemelytol fugg, ha szerelmes vagy akkor miert ne, de 14, 15 az korai nagyon
2013. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen, három év kapcsolat után. Egyátalán nem bántam meg, hogy ilyen sokat vártunk vele, és szerintem 17-18 éves korban ideális, persze egyéntől függ. De szerintem aki 14 évesen veszti el, az tuti nem gondolkozik el ezen a egészen mert akkor még nagyon korai, persze ez az én véleményem.
2013. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!