Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 évesen elveszíteni nagyon...

14 évesen elveszíteni nagyon gázos?

Figyelt kérdés
14 vagyok, tegnap lefeküdtem a barátommal. 5 hónapja járunk, 4 éve ismerem, ő pár hónappal idősebb. védekeztünk, kis vérzésen és fájdalmon kívül minden rendben ment. kivéve a lelkiismeretemet.. túl fiatalna érzem magam, nagyon megbántam, várnom kellett volna még.. megőrülök a tudattól hogy hibát követtem el!! nektek mi a véleményetek? megnyugodjak és felejtsem el? :(

2013. febr. 9. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen , elégé gázos.
2013. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most már bánhatod. Kicsit előbb kellett volna gondolkodnod.
2013. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Eléggé
2013. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hát tényleg fiatal vagy szóval gáz!

:/

2013. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nem túl jó, de te tudod. Ez embertől függő, én nem hiszem, hogy 14 évesen én is el fogom veszíteni, de lehet, hogy te már érett voltál rá :)) sokmindentől függ
2013. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gázos, nem gázos, tök mindegy, hiszen megtörtént.

Kérdés, szereted őt? Védekeztetek? Élvezted az együttlétet?

Ha igen akkor szerintem ne azon rágódj, hogy most jó kiszurtál magaddal, hanem kezdj el felnőtt fejjel gondolkodni és legközelebb előbb gondolkozz és csak utána cselekedj.

2013. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
természetesen védekeztünk :) köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 9. 15:19
 8/14 anonim ***** válasza:

egyrészt fiatal vagy, másrészt te is bánod már, szóval nem kellett volna!

Mindenesetre mostmár megtörtént, visszacsinálni már nem tudod. Mivel védekeztetek, így jó eséllyel nem kell aggódni. Remélhetőleg szép lassan szexuálisan is összecsiszolódtok a barátoddal, és megtanulod mi az a szeretkezés, és nem fogod bánni a korai nemi életet. De várhattatok volna még pár évet (ez az én véleményem!)

2013. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szégyen!
2013. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hibát követtem el. de a "szégyen" szóval nem ír le engem!
2013. febr. 9. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!