Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor mióta nem vagyok...

Most akkor mióta nem vagyok szűz? [ostoba válaszokat ne]

Figyelt kérdés
Szóval 2 fiúval volt eddig szexuális kapcsolatom. Az elsővel többször is voltam, az első sem fájt túlságosan nem is véreztem. Szakítottunk már 1 éve. Fél éve vagyok a mostani barátommal és pár napja megtörtént vele is a dolog, de vele nagyon fájt, véreztem is. Szóval mi a helyzet velem?

2013. febr. 10. 03:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szűzességet csak és kizárólag akkor veszítheted el amikor egy férfi nemiszerv a te nemiszervedbe hatol. Az elsö alkalom ez mindig a többi csak sima kefélés...

Szóval az 1.számu szerencsés vette el a többi lényegtelen...

2013. febr. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Lehet valami összenövés volt benn... nézesd meg magad.
2013. febr. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
ha f@sz járt a pinádban,akár csak a makkját dugta is be,akkor már nem vagy szűz.
2013. febr. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba válaszokat ne?

Hülye kérdés=hülye válasz!

Ha már az elsővel voltál többször akkor hogy a bánatba lennél szűz?

2013. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De a vérzés miatt menj el dokihoz, mert lehetett benn valami szemölcs, azóta, hasonló. Szüzesség elvesztése után nem jellemző, csak ha baj van.
2013. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehetseges hogy nem voltal izgalomban "nedves"annyira mint kellene igy a szarazsagtol megserult a hamszovet ami miatt vereztel. Nincs osszefuggesben a szuzesseggel!
2013. febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátodnak nem fájt? Nem volt kellemetlen? Ha túl száraz vagy, a fütyi is kidörzsölődik.
2013. febr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj nőgyógyász szakorvoshoz. F.
2013. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kislányom láttam azt a fiut de ha tudnád a szüzhártyád nem fél centi mélyen van ugy hogy az övé nem érhetett be oda
2013. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!