Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Szóval van egy pasi 19...

Fiúk! Szóval van egy pasi 19 éves és én meg csak 15 leszek. Tetszik nekem meg én is neki de attól félek h ha összejönnénk ő egy idő után többet akarna. Mit csináljak? Vagy minden korabeli srác azt akarja egy nála kisebb lánytól?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden fiú azt akarja :) Függetlenül a koról :)
2013. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Sajnos így van :(
2013. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Idővel mindenképp akarja. 19/F

Ui.: Bár ki tudja... lehet ő nem olyan.

2013. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
nem mindenki, nekem vannak 16 éves csaj barátaim és jókat lehet velük dumálni. Amúgy szerintem veled nem stimmel valami, :D túl normális vagy. :) Az ilyen korú lányok mostanság megerőszakolnak mindenkit. 23F
2013. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet ez a kapcsolat. Keress korodbeli fiút. Hidd el, hogy vele sokkal jobban fogod magadat érezni. Ezt a fiút inkább kerüld el. Addig jó amíg még csak tetszik. Most szakítsd meg vele a barátságot amíg nem késő. :) 15/f
2013. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok addig ok hogy szakítsam meg vele a kapvsolatot de hogyan?? Mármint azért elég sokat dumálunk és ha csak úgy elkezdem hanyagolni és megkérdezi h mértmit mondjak??
2013. febr. 10. 12:34
 7/9 anonim válasza:

Az előző válaszoló hülyeséget mond.:D

Max féltékeny.

A válasz pedig: Megmondod hogy nem akarod és kész. Nekem is idősebb a barátom, nem is próbálkozott be, tudja hogy még nem akarom. Nem kell megszakítanod vele a kapcsolatot semmiképp!

2013. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ;)
2013. febr. 10. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleve te mit akarsz egy kapcsolattól?

Mi neked a több?

A szex az evidens, főleg 19 éves korban, de te sem azért akarsz kapcsolatot, hogy malmopzzatok.

A több az a házasság? Azt még nem akar egy 19 éves srác sem.

2013. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!