Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek túlságosan "féltem...

Szerintetek túlságosan "féltem" a szüzességem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éve lány vagyok, és még szűz. Most van egy srác, akivel kavarunk... Én szerelmes vagyok belé, de azt mondta nem akar velem járni. Szörnyen rosszul esik nekem, hogy nem vállal fel :( Azt mondta, neki nem kellenek kötöttségek, de szeret. Minden nap beszélgetünk, mondja, hogy szeret és hiányzom, de akkor nem értem miért nem járunk... Nem történt még köztünk több a smárolásnál, viszont ez a fajta kavarás már fél éve megy. Valójában én nagyon szeretem, és vágyom rá, de félek, ha vele feküdnék le először, megbánnám, ő esetleg otthagyna. Még talán kicsit ribancnak is érezném magam tőle :( (szerintetek ribancos? )Nem tudom, neki csak azért kellek-e, hogy lefekhessen velem, hiszen mondja, hogy szeret, de na... Szóval én szeretném ezt a dolgot úgy csinálni, hogy mondjuk elmondom anyukámnak is. Meg az elsőt mindig úgy képzeltem, hogy szép lesz, biztonságban érzem magam, meg szeretni fog az, akivel megtörténik. De van bennem egy olyan gondolat, hogy mi van, ha soha többet, senki másnak nem fogok kelleni?! Tudom ez elég butaság, de így érzem. Túl sok hűhó?


2013. febr. 12. 17:14
 1/10 A kérdező kommentje:
¤éves
2013. febr. 12. 17:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kételyek fognak el ne tegyél semmit amit nem muszáj, mert később megbánod. Bár igazából semmi sem muszáj.
2013. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te csinálod jól. Ahhoz pedig túl fiatal vagy, hogy kétségbeess és hagyd magad kihasználni, amivel különben sem tudom, mit érne el bárki is.
2013. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Túl sok hűhó, de leginkább tudod miért? Mert ez a pasi nem akar téged eléggé, még szabad akar lenni, lehetőleg több csajjal is keverni, megdugni mindenkit akit akar. És miért? Mert csajozni, dugni jó dolog. Viszont így te nem illessz a képbe és ezt látnod kell. Ő nem hazudik neked, legalább őszinte, csak ne kergess álmokat... Szerintem feküdj le azzal, aki egyedül téged akar és párkapcsolatban leszel vele.

17 évesen vagy akár 20... ez nem számít, ha neked végül jó lesz.

2013. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak azért viselkedik még így veled, mert szexet remél még, hátha vmikor azért mégis...

Tudod a lány szerelmes-> hamarabb megdönthető.

2013. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ő is szűz még... És nincs senki más csaj úgy mint én, csak bulikban flörtölget, mondjuk ez is eléggé rosszul esik :(
2013. febr. 12. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Légyszi ne áltasd magad! Bármit mondunk te jössz azzal, hogy "de... de..." pedig csak észre kellene venni a nyilvánvalót. Egy kamasz, szűz, kanos fiú meg pláne hogy lehetőség szerint nem akar leragadni egy lánynál. Inkább menni szépen sorban minél többel és ez természetes. Ne várj tőle hűséges gondolatokat, de amint látod ezt egyértelműen megmondta neked. Erről van szó. Te társat akarsz, keress mást.
2013. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát rendben, elfogadom, csak fáj :(
2013. febr. 12. 17:45
 9/10 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem akar kapcsolatot szerintem ne feküdj le vele,az meg nem baj ha félted a szüzességedet:)
2013. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondani bárki tudja, hogy szeret.
2013. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!