Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 évesen gáz szűznek lenni?...

17 évesen gáz szűznek lenni? Én már egy kicsit szégyenlem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, és még szűz. Legalább 4-5 alkalom lett volna rá, hogy elveszítsem, de pont azért nem mertem megtenni, mert féltem bevallani hogy még nem voltam senkivel. Szerintetek nem gáz ez? Ti lefeküdnétek egy szűz lánnyal?
2013. febr. 18. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
az elég gáz, hogy szégyelled, mert nincs miért
2013. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
"Ti lefeküdnétek egy szűz lánnyal?" Hát persze:) Ostoba kérdés.
2013. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

komolyan? komolyan? neeeee!!!


en 18 voltam.

nem erdekelt.


es vagy hamarabb massal kellett volna - csak ugy tartogattam magam mint valami kincs...

vagy kesobb massal.


nem ciki.

egyaltalan nem az.


nem tudom mi ez a nagy felhajtas a szuzesseg korul...

nem kell titkolni.


es inkabb vigyazz hogy nehogy azert nyomuljon rad valaki mert el akarja venni a szuzessegedet.

ez sokaknak olyan victory dolog.


22/N

2013. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán Nem ciki,inkább tiszteletreméltó dolog ,hogy Nem fekszel össze bárkivel aki szembejön Az utcán, és nyugi Nem maradtál le semmiről, rá érsz még
2013. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Hát figyelj csak! Itt az a gáz,hogy egyáltalán megfordult a fejedben,hogy ez marha ciki! Ebben semmi szégyen nincs!

sőt! Ez inkább erény ma! Legyél arra büszke,hogy nem 11-13 évesen vesztetted el,mert az már ciki lenne és szégyelnivaló ! Arra nem emlékeznél szivesen!

keress olyat,aki igazán szeret és ő is téged és akkor nem lesz majd mitől félned ;)

Azért,hogy ne legyél szűz ne feküdj le senkivel!!

2013. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szamo77db ***** válasza:
Nem gáz! Egyáltalán nem! Sőt, erény! Minden további nélkül lefeküdnék szűz lánnyal. Hálás lennék neki, hogy nekem adta! Ne foglalkozz olyanokkal, akik ott hírdetik az osztályban, hogy ki mindenki ment már végig rajtuk! A saját ostobaságukat és K. mivoltukat hírdetik fennen! Pedig szégyen, amit csinálnak. De az egész világ megbolondult most!
2013. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
szerintem se ciki én 16 éves voltam :) szerintem az lenne a ciki ha lefeküdnél valakivel és nem tudja hogy szűz vagy. mert az úgyis kiderül :) szóval előtte mondd meg
2013. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
én lassan 15 vagyok és még első csókom se volt :) a normális emberre kell várni !
2013. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Szexnek házasságban van a helye.
2013. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

ma 19:07 - ez gondolom irónia lett volna...

2013. febr. 18. 19:16
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!