Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok között is van olyan,...

A lányok között is van olyan, aki egyszerűen nem tudja elveszíteni a szüzességét?

Figyelt kérdés
Több alkalmam is lett volna rá, de vagy én vagy kölcsönösen elszalasztottuk, elbénáztuk. És most itt vagyok 21 évesen...
2013. febr. 21. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy uborka felnyomÁsa után aligha maradna szűz...ezt pedig bárki megteheti.
2013. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lehet rám várnak az ilyen lányok :) minden nö keres valamit az életben :D Hát engem ^^
2013. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Maydy4: A szüzességét akkor veszíti el valaki, ha lefekszek egy ellenkező neművel ...
2013. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Kedves utolso...akkor a melegek örökre szüzek?.....
2013. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Gyakorlatilag igen, az én meglátásom szerint (egyébként örök vita, hogy mikortól nem szűz valaki). Szerintem egy férfi addig szűz, amíg egy hüvelyben nem járt a farka, egy nő pedig addig, amíg egy farok nem járt a hüvelyében.
2013. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Valkoinen perhonen ***** válasza:

Én is itt vagyok 21 évesen, de nem a szüzességem miatt aggódok. Sokkal inkább örülnék egy párkapcsolatnak, azon belül pedig úgyis eljönne, ami el kell jönnie. :)

21L

2013. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nőként még 20 felett sem annyira nehéz elveszteni a szüzességet. Persze, úgy is akad pár olyan pasi, aki megfutamodik gyávaságában, de egy szűz férfinak milliószor nehezebb a sora, mert ő neki aligha akad olyan nő, aki ,,normális úton" elvenné.
2013. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

" akad pár olyan pasi, aki megfutamodik gyávaságában"


Mert akinek nem kell szűz lány az gyáva?

2013. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Javarészt igen. :D
2013. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl. azért nem kell, mert azt hiszem egész jó szexuális kultúrával rendelkezem és igyekszem a partneremnek minél többet nyújtani. És szeretem ha ez viszonozva is van ... ehhez pedig tapasztalt partner kell. Szerintem inkább ez szokott lenni a fő ok :-P
2013. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!