Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet maszturbálni úgy hogy...

Lehet maszturbálni úgy hogy még szűz vagy?

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok és az is akarok maradni de 1x próbáltam már maszturbálni,de igazából nem tudom hogy hogyan kell mert nem vagyok túl tapasztalt ilyen témában! Segítséget kérek! szűz is akarok maradni csak...Bocsi hogy ilyen furán irtam remélem értitek

2013. febr. 21. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet :)
2013. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
odáig oké de olyan válaszokat várok ami segít hogy hogyan? :DD köszi<3
2013. febr. 21. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Kívülről is tudsz, nem tudtad?

A csiklódat izgasd!

2013. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ugyanugy mint a 2nem szüsz" lányok :) a csiklódat körköres mozdulatokkal tetszés szeritnei sebességgel illetve irányban masszirozod, esetleg egy vagy két ujjadat feldugod magadnak amennyi még jolesik neked és élvezed :)

Esetleg ha feldugod az ujjadat akkor a hasfalad felé simogasd dörzsöglesd mert az kifejezetten jo érzés is tud lenni :)

2013. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Édesem! Akkor nem leszel szűz, ha lefekszel egy pasival! Maszturbálással nem lehet elveszíteni :-P

És úgy kell csinálni, ahogy neked a legjobban esik!

2013. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csiklóizgatás,zuhanyrózsa:D
2013. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kívül simogasd a puncidat és a csiklód. :)
2013. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát figyelj lehet hogy gyökér vagyok de nem látom hogy kommentet kértem volna ilyen témában de ha te látsz mutasd meg köszi puszi
2013. febr. 22. 13:24
 9/9 anonim válasza:
maszturbalas.hu
2013. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!