Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Honnan tudtátok, hogy...

Lányok! Honnan tudtátok, hogy elvesztettétek a szüzességetek?

Figyelt kérdés
nemrég voltam együtt a barátommal, és úgy éreztem, elvesztettem, mert nagyon erősen orgazmusom volt. lehet, hogy ez hülyeség, de ha jól tudom, a szüzesség elvesztése után a lányok nem tudnak egy jó ideig (pár óráig) összetett lábbal járni/ülni. lehetséges, hogy elvesztettem, akkor is, ha nem véreztem, és nem éreztem fájdalmat? ráadásul több, mint 8 évig táncoltam, és lovagoltam. lehet hogy már régebb óta elvesztettem? aki tud, segítsen!

2013. febr. 23. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ajaj, fogalomzavar... Járt benned farok? Akkor már nem vagy szűz. Köszöntem a figyelmet!
2013. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Lehet úgy be voltál b*szva, hogy arra sem emlékszel megk*rtak-e a wc-ben vagy sem???
2013. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Én véletlenül éppen ott voltam, mikor ez történt velem.
2013. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem veszítettem el semmit, én csak szexeltem.
2013. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem is akarom tudni, hogy hány éves vagy. Miért szexelsz ha segg hülye vagy hozzá?

1.Már nem vagy szűz

2.Mert f*sz járt benned

3.Tornánál is átszakadhat, de szűz vagy attól

4.Ki a f*szom mondta neked, hogy nem lehet összetett lábbal ülni meg járni???

háá' besza-behu mingyá'

Tökmindegy...lese írom az érzéseimet xD

Nem vagy szűz :D

2013. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
besírtam xd
2013. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, én nem hiszem el ezt a kérdést!!!
2013. febr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy már nem vagyok szűz, legalábbis az, hogy éreztem a barátom péniszét magamban, erőteljesen gyanússá tette a dolgot. De utána tudtam normálisan járni, és azóta is minden alkalommal, szóval lehet, hogy még szűz vagyok.

Sürgősen meg kell kérnem, hogy szűztelenítsen még egyszer, mert lehet, hogy tévedtem. Hajaj, mindig tanul az ember valamit...

2013. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ógy hogy vérzik. A szűzhártya egy hajszálérben gazdag hártya. ha elszakad óhatatlanul is vérzik.
2013. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!