Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mert itelik el azokat a...

Mert itelik el azokat a lanyokat akik14-15eveseb vesztik el a szuzesseguket?

Figyelt kérdés
Nem veszekedni szeretnek,hanem csak egy epkepzlab valaszt a kerdesemre.Tudom h vannak olyan lanyok akik szorakozasbol csinaljak es esz nelkul es ezekert azokat is elitelik akik szerelembol teszik.Nem igaz h 14-15evesdn valaki nm tud szeretni es normalisan gondolkodni.Ertem en,hogy reggebb nem igy volt,de fejlodott a vilag es ez ellen nincs mit tenni.Ti mit gondoltok az ilyenekrol?Esetleg ti is ennyi evesen vesztettetek el?Mit szoltak hozza ha megtudtak?
2013. febr. 24. 16:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ami 14 évesen szerelem, az 18-on már csak barátság. Remélem érted mire gondolok...
2013. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Tizennégy éves vagyok, de tudom, hogy amit most szerelemnek érzek, az csak a kezdet. Nem tudom egyáltalán hogy merül fel egy korombeli lányban az, hogy lefeküdjön valakivel és még arról nem is beszéltünk, akik csak tetszenek egymásnak, meg ja, majd jó buli lesz elveszíteni. Én meg vagyok elégedve a csókolózással, köszönöm.
2013. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Mert nincs önbecsülésük, könnyen kaphatók.
2013. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
én 14 éves voltam mikor elvesztettem a szuzessegem és nem bántam meg:) jelenleg 17 éves vagyok és még mindig azzal a fiúval vagyok akivel elvesztettem:)
2013. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Azért nézik le mert a mai társadolmban ez az elfogadott. Szexre szüksége van az embernek, ez egy veleszületett ösztön. Szerintem pont azért van mostanában ilyen sok perverz mert nem kapták meg azt ami terészetes. A mai kultúrában szerintem túlértékelik a szüzességet. "Vigyázz rá", "Becsüld meg" közhelyek. Akkor és azzal kell csinálni amikor és akivel jólesik.
2013. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Mert egyszerűen egy 14-15 éves gyerek éretlen lelkileg és mentálisan a szexhez. Ennyi a válasz, de ezt igazából, majd 30 felett fogod megérteni. Akkor majd te is így gondolod, meg az is, aki most még azt hiszi, hogy de jól tette.

Hiába akarnánk megmagyarázni, ahhoz is kell egyfajta érettség és élettapasztalat, hogy megértsd ...

És ez most nem a nagyképű felnőtt duma akar lenni, hanem egyszerűen a tapasztalat. A szexualitáshoz kell egyfajta érettség, ami nincs - NINCS - meg tízen éves korban, hiába állítja magáról bárki is. Aki azt állítja, majd dupla annyi idősen rájön, hogy tévedett ő is. Ez egy ilyen dolog.

2013. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
én azt mondom neked hogy vigyázz a szüzességedre tehát ne feküdj le mindenkivel aki az utadba akad. de a kor ne számítson! :)) én egy jelenleg 28 éves anyuka vagyok, 2 éve született meg a kisfiam. és bármilyen hihetetlen én abban az időben is 14 évesen elvesztettem a szüzességemet, mégis teljesen normális életet élek:)
2013. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

#9: Persze, nem kell, hogy a későbbiekben befolyásoljon a dolog. Nem is erről van szó. De áruld már el nekem - és komolyan kíváncsi vagyok rá -, hogy 14 éves gyereklányként hogy művelted a szexet, milyen szexuális kultúrád volt és mennyire élvezted, a mostani jelenleg művelt szexhez képest?


Egyébként meggyőződésem, hogy nagyon sok nőnek azért vannak nehézségei a szexel, mert korán, tudatlanul rossz élményeket szereztek. De ezzel lehet vitatkozni.


Ja és még egy 2 éves a gyereked ... majd jusson eszedbe ez a kérdés, amikor 14 lesz ...

2013. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Na igen.Nem szokasom elitelni bar kit is..en 15 leszek,tobb mint egy feleve vagyok eggyut a baratommal es pettingelunk.Le szeretnek fekudni vele, nagyon de majd a lanyomnak mit mondok,hogy nezek tukorbe?Ennyi..
2013. febr. 24. 17:16
 10/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha szeretitek egymást, szerintem még két év pettingelés simán belefér! Ismerkedjetek egymás testével, behatolás nélkül is sok élményt lehet szerezni és kielégülni. Viszont ennyi idő alatt annyira megismeritek egymást, hogy az első szex is örömteli tud majd lenni.
2013. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!