Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kezdeményezzem a szexet?...

Hogy kezdeményezzem a szexet? Hogy terelgessek a szex felé?

Figyelt kérdés
Köszi a jó sok értelmes választ!

2013. febr. 25. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szívesen.
2013. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány, a párod fiú,vagy lány?... Szűz vagy-e, ő szűz-e?..

fontos infók lennének ezek ahhoz,hogy tanácsot lehessen adni :)

2013. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok,a barátnőm lány. mind a ketten szüzek vagyunk.
2013. febr. 25. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
például úgy hogy: sexelünk?
2013. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gyengéd símogatás, gyengés petting két szűz pertner közt általában elég szokott lenni...

Csókolózzatok sokáig, símogasságtok egymást, aztám próbáld felfedezni az érzékeny pontokat (nyak tákéj, derék, kinek mi, keresgélj), az is nagyon izgalmas tud lenni. Aztán nagyon lassan haladjatok az intim testtájak felé. Kérdés, hogy mennyire vagytok belemerülve eddig a dolgokba, pettingig eljutottatok-e. Mert ha nem, először azzal kezdjétek. Legyél a lánnyal nagyon érzékeny, és ne erőltesd azt, amit nem akar. De a símogatás általában mindig jól tud elsülni, ha finoman csinálják. Símogasd a fenekét...


Meg ILYENEK! :D Térképezzétek fel egymást. Nem megy ez egy éjszaka alatt.. Báááár, kérdés, hogy mennyire vagytok bevállalósak, vagy inkáb érzelmesebb fajta pár vagytok.

2013. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg.. Kérdezd meg mit gondol ő, mert te már szeretnéd, kívánod. Ne eröltesd, ha nem akarja még várj..


Csókolózás közben simogasd a nyakát, túrj bele a hajába, csókolgasd a nyakát. Ezek a nyakas-hajas dolgok olyanok ,hogy szerintem minden csaj oda van érte, és beindul.

Aztán szépen lassan mehet lejjebb a tapi, simogasd a mellét, aztán ott is először csak nadrágon át, vezesd a kezét a te nadrágodhoz.... Aztán onnan durrbelebumm :)

Ha elkapja a kezét, vagy látod,hogy nem akarja akkor még mindig várj...

De szerintem az a legegyszerűbb, ha nem se szó se beszéd letámadod, hanem ha előre megbeszélitek, hogy már készen álltok-e rá, és ha azt mondta igen, akkor legközelebb ha alkalom adódik bevetni minden csáberőd!

Hajrá :)

2013. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!