Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges hogy nem szakadt...

Lehetséges hogy nem szakadt el a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Pár napja veszítettem el a barátommal, de nem vérzett és eddig akárhányszor csináltuk minden egyes alkalommal ugyanúgy fájt. Lehet hogy nem szakad el hanem tágul?

Viszont attól függetlenül hogy minden egyes alkalom rossz volt eddig egyszer elélveztem fura mód.


2013. febr. 26. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Elvileg akkor átszakadt már, ha el tudtál élvezni... Lehet azért fáj, mert még kicsit szűk vagy, vagy nem izgulsz fel behatolás előtt eléggé, esetleg kicsit még fáj a helye a hártyának. Pár alkalom után elvileg elmúlik, ne aggódj!
2013. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindegy? omg -.-"
2013. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Navorski nem, ez egyáltalán nem mindegy. Egyébként nem is értem, minek jöttél a kérdéshez, ha nem érdekel...
2013. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

légyszi olyan ne írjon aki nem tud normálisan válaszolni.

az eddigieket köszi

2013. febr. 26. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:

baromság hogy akkor szakad el ha el tud élvezni a csaj-.-

amúgy nyugi,én sem véreztem,de nekem is fájt az első pár alkalom,annyi hogy nem mindenki vérzik amikor átszakad,attól még minden rendben:)

2013. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!