Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez most mi lehet?

Ez most mi lehet?

Figyelt kérdés
ma masztiztam,de nem tettem be semmi olyat,csak egy ceruzát..tudom,hogy butaság volt,de már nem tudom visszafordítani..és 2órával késöbb elmentem wcre,és mikor megtöröltem magam ott,akkor halványan véres volt..Megsértettem a hüvelyemet,vagy megjött?? vagy mi lehet még? A válaszokat köszönöm előre is

2013. febr. 28. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, felsértetted magad, a ceruzával írni kell

hát, erre még a korod sem mentség, ez egyszerűen a hülyeség

2013. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de attól még szűz vagyok?
2013. febr. 28. 19:52
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként a ceruza nem hegyes részével volt
2013. febr. 28. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek is nem látunk a testedbe, nem tudjuk, hogy mi történt valójában.


De igen, lehetett a ceruza. A "másik" vége is lehet éles, az is felsérthetett. Milyen típusú a ceruza?

2013. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Fontos a korod... ceruzával sehogy se. lehet h már átszakadt a szűzhártyád de amíg nem járt benned f*sz addig szűz vagy.....Ha nem szűnik meg menny el dokihoz vele.
2013. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14 vagyok..és a vége a ceruzának ilyen kis műanyag kerek fém van rajta,az nem tudom hogy sérthetne meg ott
2013. febr. 28. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Legjobb ha mást nem dugsz a puncidba, csak az ujjaid.
2013. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!