Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a baratom megujjazott...

Ketrinkee kérdése:

Ha a baratom megujjazott ketszer es betette nekem egyszer akkor mar nem vagyok szűz? De masodszor nem tudta mert osszeszukultem es nem vereztem amikor betette, miert van ez?

Figyelt kérdés
elnezest a helyesirasi hibaimert..de nem magyarbol vagyok ha angliabol es lassan 4 honapja Budapesten lakom, tanulo magyar nyelvu vagyok...remelem segitetek nekem eben
2013. márc. 7. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Attól függ hogy mennyire tette be. HA teljesen, és hosszabb ideig csináltátok, akkor valószínűleg már nem vagy szűz. Vérzés nem mindenkinél van. És az sem feltétlenül igaz hogy az első mindig fáj.
2013. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ketrinkee! Tegnap ugyanezt a történetet adtad elö! Kaptál válaszokat is? Elfelejtetted?
2013. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden nap megkérdezed? Tegnap is megkaptad a normális válaszokat: ha betette, nem vagy szűz és nem mindenki vérzik első alkalomkor. A szűkülés lehet kevés előjáték, vagy pszichés gát, izgalom, stressz hatására. Próbálj jobban ellazulni.


Gratulálok, sokat finomodott a stílusod! (Komolyan!)

2013. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy már szúz mivel már betette. Nem mindneki vérzik ha átszaakad a szűzhártya pl én sem véreztem.
2013. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan akkor vagy szűz ha még nem voltál fiúval és nem akkor ha ujjazod magad.
2013. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
A szüzesség lóf.sz, egy mítosz, amit valami idióta kitalált. Azt mondják "elveszti a szüzességét", holott igazából senki nem veszít el semmit. Ha valamit elsőként tapasztalsz meg, akkor arra azt mondják, hogy első tapasztalatod ezzel-meg azzal, akkor a szex esetében miért van az, hogy az első szexuális élményed során "elvesztesz" valamit? Az első szex nem más, mint a szexuális életben való debütálásod, és ennyi. Ez a gondolkozás vezet el odáig, hogy manapság mindenki bírál mindenkit a szexuális élete alapján.
2013. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hallod, állj már le ezzel a szüzesség-mítosz-dologgal!!!! minden rohadt kérdés alá odaírod! egyszer elég volt elolvasni, köszönjük! amúgy meg a szüzességet azért vesztjük el, mert gondolom ha a házasság előtt történt, akkor az ciki volt meg minden, ezért elvesztetted, és megmaradt ez a szóösszetétel. Valami ilyesmi lehetett. Másik lehetőség meg talán azért, mert a lábamra is azt mondom, ha amputálják, hogy elvsztettem a lábam, itt elvesztettem a szűzhártyám... szóval :/

másrészt a szüzesség még mindig nem egy mítosz... -.-

2013. márc. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6:

"Szüzesség: az emberek testi szerelem előtti állapota."

Ebben mi a mítosz?? Megtörténik a testi szerelem, tehát ez az állapot megszűnik, valaminek a megszűnése: veszteség.

2013. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!