Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik olyan, hogy egyesek...

Létezik olyan, hogy egyesek rendszeresen közösülnek, miközben a szűzhártya ép? Hiszen a szűzhártyák egyik fajtája karima, vagy félhold alakú.

Figyelt kérdés

Tudom, h ez ritka eset, ha létezik ilyen egyáltalán, de van ilyen?


Az is érdekel, akinek teljesen fedett a szűzhártyája, annak képtelenség-e tampont felhelyeznie?



2013. márc. 8. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én annó igy jártam. már voltam a barátommal, igaz nem ment rendesen mert nagyon fájt, de betette (mindketten kezdők voltunk), aztán pár hónap mulva mentem rovoshoz hoyg feliratok gyógyszert és a vizsgálatnál momndta a nőgyógyász hogy még ép a zsűzhártyám. Igazából nem is tudom mikor szkadt árt igazán, bár mintha rémlene egy este hogy jobban fájt. Viszont ezzel a sráccal maga az aktus sosem volt igazán jó, neki sem. Inkább más módon voltunk együtt. Nekem mindig fájt. AZtán annak a kapcsolatnak vége lett és a következővel simán ment a dolog, pedig annak a srácnak meg nagyon nagy volt a szerszáma, mégsem volt küülönösebb gond. Ja és tampont nem tudtam felrakni addig amig szűz voltam. Mondjuk a mai napig scak akkor hazsbálok ha strandos program van. Más lányoknak meg simán megy akkor is ha még szűz, de soknak nem. Ebből is látszik embere válogatja.
2013. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első beíró,

köszi válaszod. :) Egyébként érdekesnek tűnik, hogy későbbi, nagyobb péniszű sráctól már nem fájt neked, kisebb péniszűtől meg igen. Lehetséges, hogy ennek oka az, hogy a kisebb fütyitől időközben tágult a puncid, és edződött?


Ezek szerint mégis létezik sikeres közösülés néha oly módon is ,h nem szakad át a szűzhártya. :) Érdekel, hány aktus után szakadt el? Az első srác, aki csinálta veled, sose szakította át?

2013. márc. 8. 11:08
 3/4 anonim válasza:
hat a szuzhartya 3 centire van a behatolas utan ha jol tudom szerintem meg lehetetlen hogy ep maradjon esetleg az egyik oldala atszakadt de az meg nagyon fajdalmas lehet ha nem szakadt at teljesen
2013. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

kéne neked egy fiú aki jól megbasz első író...

írj privátba és megoldjuk.

19/F

2013. márc. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!