Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kik azok akik már 14 évesen...

Kik azok akik már 14 évesen elvesztették a szüzességüket? Utólag mit gondolnak erről, megbánták vagy nem?

Figyelt kérdés
Főként lányok válaszát várom és írjatok kort is légy szí'. :-)
2009. szept. 13. 18:35
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Attól, hogy valaki úgymond gyerek fejjel veszti el a szüzességét. Egyáltalán nem biztos, hogy úgy kell rágondolni, hogy kis értelmetlen volt. Lehet, hogy annyi idősen korához képest érett volt.
2009. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez szép és jó, a probléma ott kezdődik, hogy ez a legtöbbjüknél nincs jelen (:

Én épphogy 15 voltam, és megbántam.

Szívesebben vártam volna vele még fél évet. Tudom, ez nagyon kevés időnek tűnik, de sokat változott közben a kapcsolatunk. Jobb lett volna később elveszteni, de vele.

Akkor fél évesek voltunk, most leszünk másfél éve együtt.

De nem csináljuk rendszeresen, talán ha havonta egyszer. Tehát a kiégés kockázata nem áll fent. Mondjuk szerintem az is baromság, de ez teljesen más tészta.


17L

2009. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Sajnálom, utolsó válaszoló, hogy ilyen volt neked. Nekem sem volt jobb, 16 voltam. Persze legtöbben lehet, hogy éretlenek, de akkor sem szabad általánosítani, hogy mind:(


előtted lévő válaszoló

2009. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze, tény, hogy nem mind, de nagyon elenyésző azok száma, akik tényleg felelősségteljesen, és nem tudatlanul esnek egymásnak. Sajnos..
2009. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Sziasztok!

Én nem voltam még 14. Megbántam, de nagyon. Most 19 éves vagyok, van egy párom, együtt élünk lassan fél éve. Sokszor eszembe jut, hogy mennyivel jobb lett volna várni és vele veszíteni el. :-( De sajnos ez van. Anno nem maga az élmény volt rossz, utána jártam a sráccal 11 hónapig, de így, több, mint öt év távlatából nézve már tudom, hogy, amit akkor szerelemnek hittem, az nem az volt. Érettebb voltam az átlag korombelieknél testileg és talán kicsit lelkileg is, de nem annyira, hogy ilyen fiatalon elkezdjek nemi életet élni. Sok hülyeséget csináltam már az életemben, amiket nem bántam meg, de ezt az egyet nagyot és azt hiszem nyomasztani is fog még sokáig, talán örökké.

Üdv:WG (19/N)

2009. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

* nagyon

WG

2009. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

énis 14vltam. egyáltalán nem bántam meg.azóta is együttvagyunk.

16/L

2009. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
nemkell egyből lenézni azokat akik 14 évesen vesztik el. Én is 14 évesen veszítettem el a szüzességem, és nem hinném hogy gyerek fejjel gondolkoztam. nem bántam meg, mert nagyon szerettem, megbíztam benne.Minden megvolt köztünk...amióta nem vagyunk eggyütt,a szakításunk elelyén köcsög parasztul viselkedett velem. idő elteltével oda jutottunk hogy máár szóba sem álunk egymással...:(:(
2009. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!