Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? Gáz ha 14...

Mit csináljak? Gáz ha 14 évesen nem leszek szűz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel úgy tűnik össze fogunk jönni, ő többet akar, smároláson túlig akar menni, de én ebben nm vagyok biztos. De nem tudok nemet mondani.. mert már hosszú ideje szeretem, és nem rég jöttem rá hogy tud a létezésemről, amúgy a fiú 16 éves, én 14. És hát hogy is mondjuk elég más körökben mozgunk.. és inkább félénk vagyok, ő az ellentétem:)

2013. márc. 13. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Elég hülye vagy ha azt hiszed,hogy ez gáz!!!
2013. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
hát ez para-majd dobni is fog utána
2013. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
63%

Ki fog használni téged, megdug aztán eldob.

Inkább csináld velem, akkor is jobban járnál, érzem.

2013. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Haha. vicces fiú. -.-
2013. márc. 13. 12:46
 5/20 anonim ***** válasza:

Még össze sem jöttetek:-)

MIELŐTT összejönnétek talán ne akarjon már többet csóknál:-)

Figyi, ne parázz ezen. Ha össze is j9tt9k, gondolom nem az első délután akar leteperni (ha igen, az már régen rossz).

Majd ha együtt vagytok, eldöntheted meddig mentek el és mikor.

Lehet hogy már a csókját sem fogod szeretni, és úgy otthagyod 1 hét után, mint a szél.

Összejövés ELŐTT eldönteni hogy lefekszel vele és mikor, az butaság meg értelmetlen dolog.

2013. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen, meg fogod bánni. Ha már együtt vagytok pár hónapja és komoly a dolog esetleg lehet jó élmény is ,de nagyobb az esély rá hogy késöbb megbánod. Mivel nem is tudod mi legyen ebből is látszik hogy nem vagy még rá kész. Csak az a baj hoyg uygsem fogsz ezzel törödni amit mi itt irunk... Na de hátha.....
2013. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Más körökben mozogtok..írj erről többet,bocs roma a srác,,?KÉRLEK VÁLLSZOLJ!!!!!
2013. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem roma.!! ez a más körökben mozgunk igazából annyi, hogy ő menő én nem. xd nem lényeges de leírtam
2013. márc. 13. 12:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

attól hogy menő, az kit érdekel

látszik még fiatal vagy, nem a dugástól leszel nagy, hanem ha van a fejedben némi szövetállomány és használod is!! melegen ajánlanám, igaza van annak aki azt mondta, meg fog dugni és dob, ha Neked csak ez kell, bár nem hiszem nagy élményben lesz részed N

2013. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a szöveg amikor egy csajt lebeszélek a szexről,sajnos nincs meg!
2013. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!