Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nektek hogyan sikerült végül...

Nektek hogyan sikerült végül is rávennetek a szűz párotokat a szexre?

Figyelt kérdés
Már 6 hónapja együtt vagyunk, nem a szex miatt vagyok vele, hanem mert szeretem, csak hogy ne legyen félreértés. De lassan már megőrülök, csak magamnak tudom elintézni a "dolgot", arról nem is beszélve, hogy mennyire kívánom a barátnőmet aki még szűz, én nem. De sehogy sem tudom rávenni, nem tudtok valami praktikát adni? Szívesen venném, nektek hogy ment ez?
2013. márc. 14. 02:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nyald ki úgy mint még soha, aztán meg fogja kívánni a...

ha még nem nyaltál neki, annál könnyebb dolgod lesz, de nem erőltesd, ha nem akarja.

2013. márc. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

" nem a szex miatt vagyok vele, hanem mert szeretem"


Akkor ne akard rávenni. Legyél türelmes.

2013. márc. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ha rá akarod venni, akkor élete legrosszabb dugása várja pár évtizedes rossz szexuális beidegződéssel és mérhetetlen csalódással.


Ha akkor történik meg amikor ő is felkészült, akkor egy szép emlék maradhat neki.


Te döntesz!

2013. márc. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%

Mondják ezt a balfa.szok.

Izgasd fel szép okosan úgy, h még ő akarja a végén a szexet.

Hány ilyen volt már, h a hülye barátja, kis pö*s kajakra megkajálta ezt a "én addig várok még szeretnéd" c mesét.

Elfelejtette, h neki kellene a férfinak lennie, így én voltam az, aki hamarabb beütötte a nőt, persze addig a kis udvarias barát otthon ült és tanult, közben meg néha felnézve a szerelmére gondolt.

Aki akkor ezerrel az én farkamat verte.

Szal ennyi.

A másik meg h a legtöbb nő ezt a várjál rám témát annak felmérésére használja, h mekkora balek a pali.

2013. márc. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Gátlásosak kicsit első előtt, fájdalom, vér, és mi van ha elrontom... Ja meg ugye ruha lekerül.

De a gátlások alkoholban oldódnak, nem kell leitatni hogy magánál se legyen, csak annyit, hogy a feszültséget csökkentse.

Ha nem iszik alkoholt az se gond, 6 hónapja együtt vagytok, azt meg kell ünnepelni. ;-)

(persze ne a kocsmába)


Tömören: egy kis romantika + kedvesség + némi alkohol => széles terpesz.

2013. márc. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Ne akard ráerőltetni a szexet, érd el h magától akarja. Próbáld minél jobban bizonygatni h te mennyire szereted és megbízhat benned és egy idő után úgy fogja érezni h eljött az idő és tudja h egy olyan emberrel vesztheti el aki megérdemli(bár az is feltétel h hány éves a lány és milyen a vallása illetve a családi szigor)
2013. márc. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Szopás. HA eddig nem kívánt fizikailag, akkor ezután sem fog. Persze a következőnek egy hét alatt széttezi majd. Ultimátumot kell adni neki: "most pénteken dugni fogok, hogy veled vagy nélküled, az rajtad múlik."

Azért nehogy már hónapokig, sőt évekig kelljen rá várni. Vagy ha ez a helyzet, akkor éretlen a kapcsolatra és akkor menjen vissza babázni.

2013. márc. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már rá kell venni valamire, rég nem jó. És nem az ő szemszögéből, hanem a tiédből. Ha nem akarja, nem akarja. Ha ráerőlteted, az borzasztó tapló és gyökér dolog. Nem beszélve arról, hogy (gondolom lány, lehet fiatalabb is, mint te)könnyen megvezethető, lehet hogy csak azért feküdne le veled, mert kéred, márpedig, ha valaki azért fekszik le veled, mert erőlteted, holott valójában nem akar, akkor az ugye tudod, hogy már nemi erőszak?
2013. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

hány évesek vagytok?


beszéltél már vele erről? mit mondott?


ne haragudj, de én lány vagyok, és azt mondom, hogy ha 6 hónap alatt odáig se jutottatok el, hogy megfogja a farkad (mert azt írod, csak magadnak tudod elintézni), akkor 3 lehetőség van*:

1. a lány nem szeret téged

2. a lány betegesen fél a szextől és az intimitástól

3. a lánnyal komoly lelki gondok vannak


tudom, hogy nem fog tetszeni a tanácsom, de én azért mondanám, hogy szakíts, mert ha a 3 problémából bármelyik fennáll, akkor te ebben a kapcsolatban szenvedni fogsz, nem fogod férfinak érezni magad, csökken az önbecsülésed, ráadásul a nőkről is szörnyű véleményed lesz. szerintem ezt nem kéne megvárni.


(*kivétel, ha a barátnőd mondjuk 15, te meg 18 vagy, de ez esetben számolnod kell azzal, hogy jó darabig nem lesz még érett a szexre. akkor viszont türelem.)

2013. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

kérdező! azért ez sok mindentől függ! pl hány éves a barátnőd? ne várj tanácsokat, ha a barátnőd még 14-15 éves..

egyébként meg, én is szűz vagyok, de nem hiszem, hogy ennyi ideig várnék, persze én idősebb vagyok.

szerintem nem bízik benned eléggé, amit nem lehet praktikákkal javítani, csak kommunikációval.

2013. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!