Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Erről mit gondoltok? Egy 19...

Erről mit gondoltok? Egy 19 éves lány még szűz, nem volt barátja és nem is akar egyenlőre?

Figyelt kérdés
Szerinte ő ehhez még nem érett és nem jött el az ideje.Ilyen lehetséges? Vagy akkor neki valami gond van az agyában?
2013. márc. 16. 18:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is van ilyen ismerősöm és nagyon tisztelem érte. Ő az, aki normális, nem farokról farokra mozog, hanem kivár.
2013. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
lehet csak apácának készül :-)
2013. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
neked van gond az agyaddal ha szted az ilyen lányoknak nincs esze csak azért mert dugják végig gimis éveiket
2013. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit,hogy a számom 06 30....

:D Nem,amúgy az ő dolga és jobb,mint ha rib@nc lenne.

2013. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Ómájgád. Ettől mért lenne baj az agyával? Mert nem úgy viselkedik, mint egy ribanc?
2013. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Baccardi01 válasza:
100%
Ha ő úgy gondolja, hogy ehhez még nem nőtt fel, akkor azt illik tiszteletben tartani. Nincs az agyával semmi gond. Hallani és látni is ilyen típusú lányokról.
2013. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ez a valaki ez én vagyok egyébként.

Csak az a gond,hogy ha körülnézek a környezetemben,szinte mindenkinek,aki velem egykorú,sőt fiatalabb,már több éves párkapcsolata van/volt.

Én meg azt gondolom,hogy nem vagyok érett ehhez,engem ez (még?) nem kötne le :) Baj van a fejemmel? Mert valahogy ezt nem tudom megértetni magammal...

2013. márc. 16. 18:14
 8/23 Dogmatix91 ***** válasza:
49%
Árulja már el valamelyik idióta, hogy miért riba.nc attól egy 19 éves lány, hogy mondjuk volt 2-3 barátja akivel lefeküdt? Szerintem ez teljesen normális. Az olyanok akik későn kezdik a nemi életet, majd 30 éves korukra elkapja őket a gépszíj és hajszolják az újabb partnereket, pedig akkor már illene családot alapítani. Inkább élje ki magát fiatalon az ember és ez nem azt jelenti, hogy mindenkivel lefekszik! Azt várjátok, hogy egyből az igazit találjátok meg? A hibátlan embert, aki jól keres, jól néz ki és mindenben egyetértetek? Álomvilágban éltek...
2013. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Alapból sem vagyok egy egyszerű eset,szóval lehet,hogy ez is az okok között lehet (zárkózott vagyok,művészhajlammal,maximalista a tanulásban,ami nem feltétlenül azt jelenti,hogy nincsenek barátaim,de nekem egy olyan barát (fiú) túl nagy lekötöttséget jelentene).
2013. márc. 16. 18:17
 10/23 Dogmatix91 ***** válasza:
90%
Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak. Nincs ezzel semmi gond, nekem is van olyan lány ismerősöm aki 20 éves és szűz. Tökre érthető, hogy normális kapcsolatot akar. Az meg, hogy Te egyelőre (és nem egyenlőre) nem akarsz barátot, nem Te fogod eldönteni, mert ha megismersz egy srácot és egyszer csak fejbe ver az érzés, onnantól kezdve nem így fogod gondolni :)
2013. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!