Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan érjem el hogy elvegyem...

Hogyan érjem el hogy elvegyem a szüzességét? Fél éve járunk nagyon jol megvagyunk de már le szeretnék vele feküdni. Hogyan utaljak rá, hogyan cselekedjek:?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
kedvesen kérdezd, meg hogy na és mikorra tervezed azt a dolgot kettőnk között?
2013. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hétvégére.

és hogyan kérdezzem meg? neharagudj de tapasztalatlan vagyok-e téren

2013. márc. 29. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd figrid? Vagy miért nem került még sor erre?
2013. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, vallásos a csaj, te vagy az első barátja? Ezek fontos kérdések, ha válaszolsz talán én is többet tudok mondani! :)
2013. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te most a szüzességét akarod elvenni, vagy dugni akartok? mert nem mindegy. Ha dugni akartok akkor kit érdekel a szüzessége.
2013. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk én vallásos vagyok ő nem.
2013. márc. 31. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha még csak 14 évesek vagytok szerintem még várjatok, tudom, hogy ez elég rosszul hangzik de a szüzesség elvesztése egy lánynál elég nagy dolog (legalábbis a többségnél).

Addig is csináljátok máshogy, mármint petting, sz*pás, nyalás, ujjazás, ez mind beválik amig elég idősek nem lesztek.

Nem szabad elsijetni a dolgot.

2013. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem egy lány szüzeségét se vedd el, az SZÍVÁS. Ha fél éve nincs semmi, hátt...inkább dugni akarjál. Ne legyél már félős, fiú vagy nem?? Old máá meg.
2013. ápr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!