Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti elmondtátok/elmondanátok a...

Ti elmondtátok/elmondanátok a szüleiteknek, hogy már elvesztettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Engem a szüleim még mindig kislányként kezelnek, és pont a múltkor mondta anya valamelyik ismerősének, h milyen jó h én nem fekszek össze még senkivel meg ilyenek, és tök hülyén éreztem magam, ugyanis már nem vagyok szűz... és nem merem neki elmondani, mert úgyis rákérdezne h hol mikor kivel és kínos lenne elmondani neki h a családi nyaraláskor nem azért nem voltam éjjel a szobámban mert elaludtam a nővéremnél... hanem valójában elég jóba lettem az egyik ott dolgozó Animátorral...

félre ne ertsétek, nem k.rva vagyok vagy ilyesmi, szeretem a srácot...

Na, szóval ti hogy vagytok ezzel ?


2013. ápr. 1. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem mondtam el,nem hiszem hogy sok közük van a szexuális életemhez,védekezek úgyhogy még olyan sem lesz hogy egy becsúszott baba miatt tudják meg,de a szex az én magánéletem
2013. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem nem mondtam el otthon ,hogy nem vagyok szűz.

Ugyanakkor ez a te intim dolgod, rajtad és akivel csináltad azon kívül senkinek semmi köze hozzá.

2013. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de a szüleim borzalmasak ilyen téren mert mindenről tudni akarnak :\:\ És anya is már folyton kérdezgeti, hogy én mikorra tervezem és nagyon idegesít...
2013. ápr. 1. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jelentettem be :D Ha rákérdeznének, nem hazudnék, de szerintem vágják hogy mi van, egy éve vagyunk együtt és 19 évesek vagyunk párommal... gondolhatják hogy nem legózunk :DDDD
2013. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17
2013. ápr. 1. 21:09
 7/8 anonim válasza:
Magánügy.
2013. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mivel nem vagy együtt a sráccal, és ahogy olvasom, a szüleiddel sem olyan mély a kapcsolatod, ezért gondolom, hogy nem fogod neki elmondani. Először még idegesít, amikor kérdez, de aztán majd beleszoksz a kamulásba, és már rutinszerűen fog jönni, vagy mégis megmondod. Ez a két opció lehetséges.
2013. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!