Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy férfi aggszűz 25 éves...

Ha egy férfi aggszűz 25 éves koráig, utána egyetlen nőnek se fog kelleni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Pontosan. A megfigyelők jelentik, hogy a 25. születésnap éjjelén se történt semmi, beírják a neved a könyvbe, és annyi.
2013. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem írod a hátadra nagy piros betűkkel hogy SZŰZ VAGYOK, akkor minden esélyed megvan egy boldog párkapcsolatra
2013. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Esetleg egy képet mellékelnél, akkor megmondom.
2013. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi, de inkább nem járatom le magamat.
2013. ápr. 4. 22:47
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Ronda vagy? Akkor semmi esélyed. Ez alapszabály, manapság beugró a tökéletes kinézet.
2013. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

1.ne az számít hogy szűz vagy-e

2.ha magabiztos vagy senki sem mondja meg hogy még nem voltál nővel

3.nincs a homlokodra írva hogy szűz vagy

4.TÉNYLEG nincs ott

5.ha a szüzességedet okolnád és a korodat hogy nincs nőd akkor elárulom hogy nem voltál mindig 24-25 éves,17-18 éves korodban csak nem a szüzességed miatt kerültek

bocsi,csak gondoltam előre megválaszolom az ilyen szokásos dolgokat,mert nagyjából az összes kérdésnél az a végeredmény hogy tulajdonképen azok a gonosz nők ne kezdenek veled ki csak mert szűz vagy

2013. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noydra ***** válasza:
14%

Ez az oldal tanúsítja, hogy onnantól már "megböszmül" az emberek gondolkodása a nők felé, mert úgy érzik nem foglalkoznak velük, holott ez inkább fordítva van...

Elhiszem én, hogy nehéz lehet ebből kitörni, de általában meg sem próbálják, pedig csak az ő hibájukból lehet, hogy itt tartanak 25 éves "felnőttként"...


Helyette inkább azon veszekednek, menjenek e ku*vához, mert az aztán tényleg mindent megoldana -.-"

2013. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én már messze vagyok ettől a kortól is. Nem kell ehhez még úgymond "csúnyán" sem kinézni, hogy az ember ebben a helyzetben legyen. Nálam a fő probléma az, hogy mindig is félénk természetű voltam, és nemcsak a lányokkal kapcsolatban. Tehát belső gondok vannak. De én nem csak magamat hibáztatom, ebben az ütődött világban egyszerűen nincsenek normális ismerkedőhelyek sem.
2013. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noydra ***** válasza:
0%
Régen hol voltak ismerkedőhelyek? Mégis sikerül többmillió embernek ismerkedni egymással...:)
2013. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az lehet, de valahogy mégis megváltozott a világ. Régen jobban működtek a közösségek, az egymáshoz közel élő emberek, meg a rokonok is jobban segítették egymást. Nem voltak ennyire bizalmatlanok, távolságtartók egymással, és nem is rohantak ennyire, mint manapság. Most meg már nem ez a jellemző sajnos. Erről persze az a dolog is tehet, hogy rosszabb a közbiztonság, mindenki félti saját magát meg az életét, és küzd a megélhetésért, rohan, siet. Emiatt nincsen már úgy idő sem a másik embere, mint ahogy régen. De ez az egész összetett probléma.
2013. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!