Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom fájni fog ha a...

Első alkalom fájni fog ha a szerelmemmel veszítem el akiben maximálisan megbízom, és tudom hogy vigyáz rám? Ő már nem szűz, én az vagyok. Tanács, hogy hogy lenne jó?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 23:37
 1/4 first blood ***** válasza:
abszolút ember függő valaki nem is érez semmit, valakinek kicsit valakinek jobban fáj, nincs semmi félnivaló ezen csak egyszer kell túlesni és onnantól csak móka és kacagás :D
2013. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne görcsölj rá és minden rendben lesz! :) Ha szereted és megbízol benne, tudod vigyázni fog rád, akkor nincs félni valód. Az a fájdalom pedig elmúlik... de lehet hogy meg sem érzed.
2013. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nagy részben a barátodtól függ, hogy mennyire lessz figyelmes. Tanács pedig: szerintem fontos, hogy minnél jobban felizgasson téged elötte, tehát hosszú petting, és semmiféle kapkodás.

20F

2013. ápr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval, illetve szeretném hozzátenni, hogy szerintem a legtöbben kicsit túldimenzionálják ezt a fájni fog dolgot. Szerintem a menstruáció ennél sokkal fájdalmasabb, nem is beszélve pl. arról amikor belerúgsz az ágy sarkába :)

25N

2013. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!