Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz hogy a szűz fiúk úgy...

Igaz hogy a szűz fiúk úgy viselkednek mint egy kislány?

Figyelt kérdés
Úgy értem zavarba jöttök lányok társaságában, pironkodtok, nem tudtok ismerkedni, félénkek vagytok vagy épp hogy ellesúlyozzátok a tényt, h szüzek vagytok nagy hangúak és provokatívak vagytok?

2013. ápr. 5. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hmmm érdekes már rég nem vagyok szűz de visszagondolva kislányos vagy zavarbanlevéses viselkedés nem volt, inkább az hogy nyilván az ember szeretne hamar túl lenni rajta és nagoyn próbálkozott ha kettesben maradt egy lánnyal:)
2013. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szűz vagyok(mert az akarok lenni), de nem vagyok se félénk, se nagy hangú, se provokatív. erről ennyit.
2013. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Bizony ez így van, igaz:)
2013. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán jellemző, főleg akkor, ha még ittam is egy kicsit. :D Ha már lányok társaságában vagyok, akkor simán megnevettetem őket és lazán eldumálok velük, a kezdeményezés megy még kicsit nehezebben.
2013. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát nálam ez nem is a szüzességtől függött, mert míg szűz voltam és most is szűztelenítve is félénk, csendes, visszahúzódó srác vagoyk lányok társaságában főleg, mert túl rondának érzem magam. Mindig is furcsáltam, ha véletlen egy lánynak tetszettem.
2013. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemhogy a szűz fiúk...még a mai tinik is!!!
2013. ápr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6. pedig általában az olyan fiúk, mint te a legvonzóbbak..akik azt sem tudják magukról, hogy azok

ne aggódj :)

2013. ápr. 6. 15:56
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó. bizony sajnos ez így van :(
2013. ápr. 6. 15:56
 10/10 anonim válasza:
szerintem ez nem igy van. a baratom velem volt eloszor 16 eves letere es azert mert vart a megfelelore. de nem volt visszahuzodo dem meg nagyszaju sem. nem volt elszallva magatol es most sincs. szerintem ez szemelytol fugg
2013. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!