Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kb most feküdtem le a barátomm...

Kb most feküdtem le a barátommal 7 v.8. alkalommal. A szűzhártyám már rég átszakadt, de még mindig érzek néha ott belül olyan érzést, minthas "repedne" vmi. Az mi lehet? Följebb érzem, mint ahol a szűzhártya elhelyezkedik.

Figyelt kérdés
Lehet, h még mindig "tágítgat" azért érzem, mintha "repedezne"? Viszont eléggé fájdalmas, ha éppen erősebbet lök a barátom vagy tövid benyomja.
2008. jún. 12. 21:20
 1/6 anonim válasza:
100%
Igen, úgy tűnik még most szokja a tested azt hogy van benned "valami". Ehhez kell egy pár alkalom mire nem érzed majd ezt az érzést, csakis élvezetet. Eleinte ezen átesik mindenki.
2008. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. De várom a többi hasznos választ is :)
2008. jún. 12. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem nem szakadt, nem is vérzett, nem is fájt, valószínűleg a hártya alakja miatt. Ha tövig benyomja, és fönt érzed, akkor azért lehet, mert a pénisze eléri a méhszájat, ez főleg a ciklus közepén kellemetlen. Ebben az esetben érezhetsz fájdalmat. Nem hiszem, hogy a szűzhártyád lenne, esetleg valamiért idegeskedsz (rátok nyitnak, teherbe esel, stb), és ezért begörcsölsz.
2008. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem igazán görcsölök mert eltudom engedni magam rendesen, és a szűzhártyám is már átszakadt ebben biztos vagyok. De éreztem, hogy az aktus végén kezd egyre kellemesebb lenni. Jaah és kutya pózban csináltuk és miután kicsit felegyenesedtem vagyis térdre álltam nem fájt annyira. Lehet, h nem abban a pózban kéne próbálkozni addig amig nem vagyok normálisa tág?:S
2008. jún. 12. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:
velem is így volt, az első pár alkalom fájt. de ez pasi függő is.Lehet tapasztalatlan. én miután lefeküdtema z első pasimmal minden egyes alkalommal ezt éreztem v 2 hónapig, aztán elhagytam ( nem emiatt) összejöttem mással és vele meg semmi, pedig rettegtem a szextől vele, pont emiatt.
2008. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja a kutyapózban hatol be a legjobban, még nem azt kéne erőltetni, lehet h a hüvelyed vége még nincs annyira kitágulva
2008. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!