Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés egy lánynak az...

Milyen érzés egy lánynak az első behatolás? Amivel elveszti a szüzességét?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
fájdalmas
2013. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
semmi extra..
2013. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
fáj,de nem vészes ha a pasi figyel
2013. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Ez a masik feltol is fugg.
2013. ápr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Na!Valaki írjon már le egy részletesebb kommentet erről a témáról mert engem ez érdekel!


F

2013. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

huhh,egy bizonyos fokig fáj,fontos hogy elég idő jusson az előjátékra,a pasi figyeljen arra hogy ne nyomja kapásból tövig hanem szépen és fokozatosan csinálja

előtte persze nem jó ha ujjal tágítod,ha túl szűk akkor jobban fáj neki

sokan mondják hogy az elsőnél legyen síkosító,de szerintem ha a elég nedves akkor nem kell

fontos hogy a lágy ne legyen feszült,esetleg egy 1-2 pohár bor jó lehet hangulatkeltésnek(nem azt mondom hogy itasd le),de segít az ellazulásban

2013. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

azt hogy konkrétan milyen érzés ezt sztem nem lehet leírni...mindenkinek más és más...valakinek rohadt fájdalmas valakinek kevésbé...nekem anno nagyon kellemes érzés volt,minimálisan fájt csak.:)

természetesrn ehhez nagyon fontos a megfelelő partner aki kellőképpen felizgat és odafigyel rád!!

2013. ápr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Magamból kiindulva.. nekem nagyon fájt az első és elég hosszú ideig tartott mire bement, hiába volt nagyon figyelmes a pasim. (egyébként mindenkinek más lehet fáj lehet kevésbé)
2013. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem eléggé ember függő. Nekem nagyon megértő a barátom és elég lassan csinálta és inkább ujjal először. Aztán fokozatosan. És a második alkalomra már eléggé jól ment, persze fájt de megérte mert most már teljesen rendben van minden :) A lényeg hogy nem szabad erőltetni, és akkor nem is fáj.
2013. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
78%
az én párom 21 éves volt én 15 9 hónapja voltunk együtt akkor és utána került rá sor nagyon figyelmesen óvatosan csinálta volt előjáték nem görcsöltem rá és nem azért feküdtem le vele mert elakartam veszíteni hanem mert szerettem és kívántam egyáltalán nem fájt szóval egyénfüggő már 2 éve együtt vagyunk és ő az első pasim és én az első barátnője 17/L
2013. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!