Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy tapasztalt pasi mit...

Egy tapasztalt pasi mit akarhat egy szűz, teljesen kezdő lánytól?

Figyelt kérdés
22 éves szűz lány vagyok, 1 barátom volt csak, vele még igazi csókom sem volt. Most randizgatom egy sráccal, neki 3 komolyabb kapcsolata volt, meg több pár hónapig tartó. Ő már bőven nem kezdő, sőt. Én elmondtam neki hogy mi a helyzet velem, hogy csókolózásnál béna leszek, mert igazi kapcsolatom nem volt még, de ő azt mondta őt ez nem zavarja és hogy nem érdekli. De mégis én mit tudok neki adni, mikor tudom hogy szeret szexelni (jó nyilván aki csinálta már az szereti :D ) lehet én nem leszek elég jó neki majd...
2013. ápr. 15. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Na, szerinted mit akar? Megismerni a személyiségedet csezdmeg...
2013. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
majd megtanít
2013. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Önmagának formálni.
2013. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Christiano Ronaldo ***** válasza:
47%

Tudsz adni egy valamivel nyugodtabb visszafogodtabb kapcsolatot amire lehet hogy annyi nő után mint ami neki volt éppenséggel nem is olyan rossz üzlet.


De mit tud ő arról hogy mennyire elmegy a nők esze ha netalántán vele vesztené el a szüzességét... nem tudja mivel játszik a szerencsétlen.

2013. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csak a szűzhártyádat akarja!
2013. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk téged, és nem csak dugni, hanem megismerni, és veled lenni.


Nálunk ugyanez a felállás, és ha nem látnám a barátom szemében, mennyire szeret, azt hinném, csak dugásra kellek neki.

2013. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ilyenen agyalni, ne légy már ilyen kishitű

megismerni és majd ő fog irányítani, tudja mi a helyzet, nem fogja elsietni, N

2013. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván meg akarja osztani a tapasztalatait.
2013. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akár komoly párkapcsolatot is akarhat, miért ne? Túlaggódod a dolgot, jön majd minden természetesen, illetve ő majd révezet, nem látom mi ebben a probléma és ha jól sejtem ez már nem az első kérdés, amit ezzel kapcsolatban feltettél. Legalábbis olvastam már pár ugyanilyet 22l-tól az utóbbi időben.
2013. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

inkább egy ijennel kezdj mint vmi kezdő fika gyerekkel

és azzal ne foglalkozz hogy nem leszel elég jó ez hülyeség

tessék belehúzni itt a lehetőség

meg kell ragadni

2014. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!