Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tanácsot szeretnék kérni...

Tanácsot szeretnék kérni nagyon fontos ügyben?

Figyelt kérdés
A Barátommal tegnap szeretkeztünk elösször és fájt eléggé ( tudom ez természetes) De ami után a fogadott nagyon meglepett. A "hüvely bemenetem " bal oldalán hihetetlen nagy repedés szét nyílás van. Mit tehetek ez ügyben valami kenőcs orvosság van rá? ( Olyanok válaszát kérem akik normálisak és komolyan akarnak nekem segíteni)

2013. ápr. 17. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
repedés?! o.O szerintem irány az orvos! ne kenegesd semmi otthon talált cuccal. orvos, orvos, orvos!
2013. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A neten azt olvastam hogy lehet keni bepantennel és neogranormon kenőccsel és állítólag az elmúlasztja. De nagyon megvagyok ijedve.
2013. ápr. 17. 14:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagy repedés?! És nem vérzik vagy fáj? El sem tudom képzelni milyen lehet az, szerintem menj vele dokihoz!
2013. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ezen csak orvos segíthet, még hozzá azonnal, mielőtt baj lesz!
2013. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utálom azt,amikor valaki a netről diagnosztizálja,hogy mi baja és aszerint tesz.

Menj orvoshoz!

2013. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vérzett és nem is fáj azt ajánlották hogy kenjem kamilla teával és az jó lesz rá mert szülés után is azt szokták állítólag.
2013. ápr. 17. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:
szülés után varnak,és intim területen nagyon nem ajánlott semmilyen házi kezelés,főleg nem egy ilyen esetben
2013. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De azt mondták nekem hogy ez a kamillatea (még ha nem használ is rá ) legalább le fertőtleníti tehát bajom nem lehet belőle.
2013. ápr. 17. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:
a kamillának gyulladáscsökkentő hatása van,ez tény,megpróbálhatod,de a seb akkor sem fog begyógyulni tőle
2013. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek teszel fel kérdést, ha úgy se fogadod meg senki válaszát, főleg hogy túl nyomó részt mondjuk, hogy orvos, de hát akkor csak vitatkozz, majd megbánod még.
2013. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!