Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudhatom, hogy megvan-e...

Honnan tudhatom, hogy megvan-e még?

Figyelt kérdés
Párom, első együttlétünk során, megpróbálta átszakítani a szűzhártyámat, de mivel fájt, abban maradtunk, hogy máskor próbálkozunk. Viszont vérezni kezdtem, és azóta is fáj. Létezik olyan, hogy nem szakadt át teljesen? Ilyenkor még megvan a szűzhártyám? Olyat is hallottam, hogy idővel tovább szakad, ha már vérzett. Tükörben próbáltam megnézni, de mivel máskor nem tettem, nem tudom, hogy mi változhatott. A válaszokat előre is köszönöm! 19L

2013. ápr. 18. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fájt és vérzett akkor átszakadt nagy valószínűséggel
2013. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de akkor mi gátolhatta a behatolást?
2013. ápr. 18. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Az gátolhatta, hogy túlzottan is izgulhattál, és nem engedted el magad, a hüvelyed meg összeszűkülhetett.
2013. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ebben lehet valami. Köszönöm a válaszokat!

A fájdalom és a vérzés normális, hogy megmaradt? Mert én eléggé furcsállom.

2013. ápr. 18. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát ott keletkezett egy seb! Az meg vérezni és fájni szokott. Amíg nem gyógyul be, addig gondolom természetes. Persze ha már egy normális sebgyógyulási idő után is ilyen, akkor tessék elmenni nőgyógyászhoz!
2013. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy ha esetleg a következő együttlétnél vagy erőteljesebb ujjazásnál is tapasztalsz vérzést, ne ijedj meg. Még maradhatott bent olyan kisebb darab a szűzhártyából, ami ilyenkor szakad és vérzik. Nekem például első alkalommal csak kevés vérzés volt, de másodszor sima ujjazásnál elég sok, aztán később már nem.
2013. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem vérzett, bár az első pár másodperc eléggé fájt, mondtam a barátomnak, hogy ne hagyja abba, akkor csináljuk végig. Bár utólag nézve sz.r volt a póz is...


De normális, még vérezhetsz nyugodtan, sőt, előfordulhat, hogy fájdogálni fog még.

2013. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!