Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most komolyan aki prostival...

Most komolyan aki prostival vesztette el a szűzességét írja már le hogy változott benne valami? Bátrabb, lazább lett?

Figyelt kérdés
Olvasva ezt a sok drága kérdést és felmerült bennem hogy mi van a folytatással? Mivel mindenki azt kérdi hogy elmenjen egy hivatásoshoz vagy ne? De mi lett utána?
2013. ápr. 18. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ne mennyéé! Sok helyen azt olvastam hogy megbánták-
2013. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, de mégsem mennék soha prostihoz, hogy elveszítsem. Nem mintha őrizgetném, csak nincs csaj, akivel elveszíthetném.
2013. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még nem mentem, egyelőre csak filozofálok rajta. Igazából még ehhez is nyuszi vagyok :(
2013. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Előtte visszahúzódó voltam, szinte meg sem mertem szólalni egy lány előtt. Itt viszont megismertem a női testet (végre nem csak filmen), úgy hogy nekem nincs teljesítési kényszerem, ha felsülök, akkor sincs probléma, legfeljebb nem találkozok azzal a nővel többet, nem ég a pofám a későbbiekben. De szerencsére ilyen nem fordult elő, elsőre nagyon jól éreztem magam. Sőt az aktus után egész jól elbeszélgettünk. :) Az esemény után bátrabb lettem a lányoknál, önbizalmat adott, mára már nem jelent problémát lánnyal kommunikálni. Végül is közvetve ennek köszönhetem a későbbi tartós kapcsolataimat is. (pl. az is problémát okozott nálam, hogy előtte még abba sem voltam biztos, hogy hogyan teljesítenék az ágyban, és miután egy hivatásosnál elég jónak bizonyultam, emiatt már nem izgultam a randikon) :)

Szóval egyáltalán nem bántam meg, hogy megléptem (igaz nem is valami olcsó lányt választottam az út széléről), sőt azóta boldogabb ember vagyok... tartós kapcsolattal a hátam mögött :)

2013. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Magabiztosabb lettem, és utána sokkal könnyebben csajoztam, sőt barátnőm is lett rövid időn belül. Egyrészt megtapasztaltam, hogy milyen a női test illata, íze, a punci, a mellek, utána már nem misztifikáltam túl. Másrészt meg mikor olyan nővel került sor a szexre, aki fontos volt, már nem kellett bénáznom, és igazi férfinak tudtam érezni magam.

Alaposan körbe kell járni (beszámolókat olvasni, stb.), meg rá kell szánni a pénzt, de mindenképpen megéri szerintem (nőknél lehet, hogy másképp van, de szerintem mi férfiak a szexet és az érzelmeket azért el tudjuk választani).

Inkább próbáld ki, mint hogy vagy egy lelki nyomorék legyél, mert még mindig nem jött össze huszonx évesen, vagy mert - ha találsz feleséget - majd 40 éves korodban gyere rá, hogy még ki sem élted magad... Egyszer élünk (F2/6)

2013. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt mindig is hülyeségnek tartottam... Ha szeretnél valamit próbálkozni kell.. cselekedni.. és ne a pénz miatt történjen.
2015. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!