Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 3 hete vesztettem el a szüzess...

3 hete vesztettem el a szüzességem, azóta ha fürdök nagyon csíp ott. Ez mitől lehet? 19/L

Figyelt kérdés
Nem olyan rég vesztettem el a szüzességem a barátommal, az első alkalomkor semmi vérzés nem volt, és csak minimális volt a fájdalom. Azóta csak az első behatolásnál kellemetlen egy picit, ami elmúlik, de egy fél óra után megint előjön ez a fájdalom. Nem is ezzel lenne a gond, de mostanában már fürdés közben is csíp a tusfürdő és a sima víz is. Ez mitől lehet?

2013. ápr. 25. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elvileg gomba, jólenne megnézetned
2013. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Vérezni szokott? Mert akkor lehet, hogy pici apró repedések. elő szokott fordulni ilyesmi ilyen eseteknél, hogy nem rég veszítetted el.
2013. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Használtok óvszert? Mert ha nem, akkor elkaphattál tőle valamit. Nézesd meg nőgyógyásszal, gomba is lehet.
2013. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vérzés egyáltalán nincs, pisiléskor sem fáj, és igen, óvszer nélkül csináljuk mert már 2 hónapja szedek fogamzásgátlót, mert a nőgyógyász ezt ajánlotta, hogy egyenletes ciklusokra beálljon a menzeszem. Esetleg ennek is lehet valami köze az egészhez?
2013. ápr. 25. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
a foggátlónak semmi köze nem lehet hozzá. ez egy gomba, ami eléggé gyakori. Viszonylag ártalmatlan, viszont célszerű lenne elmenned egy/A nőgyógyászhoz, mert hosszabb távon lehet belőle nagyobb baj is.
2013. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!