Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyitől ugye nem lehetek terhes?

Ennyitől ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kedden kellett volna megjönnie,de nem jött meg,ezért tegnap lefeküdtem a barátommal.(Ez volt az első) elősször csak pettingnek indult és kivertem neki,aztán csókolózgattunk stb...és betette kb fél percre..aztán húzott rá gumit,abban elment és kivette. aztán később megint pettingeltünk és a cucc a hasam aljára folyt,de vigyáztam,h oda ne menjen..de a dolog közben ő is verte magának aztán azzal a kezével ujjazott meg engem. ennyitől lehetek terhes? vegyek esemény utánit? és 18 év alatt felírja az orvos szülő nélkül? jah és a hasam az fáj,mintha megakarna jönni,de már keddre kellett vna és már szombat van..igaz nekem nem mindig pontosan jön meg szokott késni pár napot,de nagyon félek,ugye ennyitől nem lehetek terhes?
2013. ápr. 27. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem sok esély van rá ez alapján szerintem
2013. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Dehogynem lehetsz.
2013. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom lehetsz-e terhes de ha most vesztetted el a szüzességed akkor amúgy is késik a menstruáció.
2013. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és kb mennyi napot késik?
2013. ápr. 27. 23:39
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
mária sokkal kevesebbtől is vemhes lett,szóval lehetsz te is.
2013. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

ha kiverés után betette lehetett spermás a farka : igen

ha kiverte és a spermás kezével turkált benned: igen

drukkolj hogy megjöjjön!!

2013. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
88%

lássuk jól értem-e: [a kérdés értelmi színvonala megköveteli a vulgáris választ] a g*cis kezével turkál benned miközben van célra kész pete sejted.. és azt kérded lehetsz-e terhes.

nyiss már ki egy biosz könyvet mielőtt szétteszed a lábad kedvesem :)


követelem hogy a szavazati és közösülési jogot iq szinthez kössék!!!

2013. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy.
2013. ápr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha már meg kellett volna jönnie, akkor nem valószínű. De legközelebb azért "tisztábban" kellene intézni.


Egyébként milyen már, hogy "nem jött meg, akkor elveszítem a szüzességem"? Milyen világban élünk? Amúgy felírják szülő nélkül az esemény utánit.


BTW: Először

2013. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

mivel meg kellett volna jönni-e kedden, eleve késik

nem leszel terhes

de ajánlanám figyelmedbe a biológiát, előtted van a net tanulásra alkalmas dolgokkal van ellátva N

2013. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!