Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tartják cikinek ha...

Miért tartják cikinek ha valaki manapság még szűz 17-18 évesen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert butákok.
2013. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert süllyed a világ..
2013. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ezt ti nők magatok közt mondjátok. Ám nyusziiii te még szűz vagy? Azt hittem már rég nem.
2013. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
mert a tiniqrvák világában élnek egyesek
2013. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
butákok :DDDDD
2013. máj. 2. 21:00
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem tartják cikinek, csak a srácoknál szivatják egymást haveri körben.
2013. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok ember olyan,hogy az nála már nem számít normálisnak,ami nem olyan,mint ő.
2013. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan butuskák a lányok, azt hiszik hogy ez valami mérce. És ezért aztán mindenáron odaadják magukat valakinek, csak hogy a barátnőiknek elmondhassák, hogy ők sem szűzek már... Pedig el sem hiszik mennyire nem ciki szűznek lenni ebben a korban...
2013. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert rossz az ertekiteletuk.

A tinik azt hiszik, hogy a szex csak egy testgyakorlat, nincsenek tisztaban sokan a veszelyeivel, a biologiai folyamatokkal. Gyorsan kiegnek, nem talalnak izgalmat benne akkor, amikor igazan eljon az ideje. Sietnek, de maguk sem tudnak, miert? A nemi elet valojaban a komoly parkapcsolat resze, elsodleges celja a gyermekek letrehozasa, a masodlagos feladata a par szerelmenek megerositese. De amikor azt olvasni, hogy 17 eves tinik egyik agybol a masikba fekszenek, elszomorodom, hogy nem tudjak, mitol fosztjak meg magukat. A megfelelo idoben, megfelelo erzelmi biztonsagban folytatott szeretkezestol. Ami tobb, mint a szex.sajnalom oket.

2013. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nemrégiben, majdnemhogy azt mondta egy srác, hogy ez gáz...hogy lehetek 18 évesen szűz...úgy elcsodálkozott, de nem jó értelemben...Én nemigazán értettem, de lehet, nem is akarom érteni. Azóta hírét sem hallottam (nem is baj). 18/l (én nem érzem gáznak, és másnál sem tartom gáznak, fiúknál még örülnék is...ha ilyen korú szűz fiúval hozna össze a sors)
2013. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!