Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, ha 23 évesen a...

Mit tegyek, ha 23 évesen a szüzességem miatt egyre kevésbé érzem magam teljes értékű férfinak?

Figyelt kérdés

Egyre lejjebb az önbizalmam, amiért ennyi idő alatt még semmilyen tapasztalatot nem szereztem.. Úgy érzem, egy ennyi idős férfitól már elvárják a nők, hogy legyen múltja.

És még csak nem is az a helyzet, hogy nem próbálkoztam eddig, vagy sosem tetszettem volna senkinek.. Egyszerűen amikor valakivel alakult volna valami, mindig szinte sorsszerűen közbejött az élet, így jutottam idáig..


2013. máj. 7. 19:33
1 2
 1/16 Skype:vvargadavid válasza:
Ugyanolyanok vagyunk :( tartsunk össze
2013. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

az hogy próbálkozol,nem egyenlő azzal hogy lessz nőd.

ismerek pár luzert aki probálkozik állandóan decsak kiröhögik

2013. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Mióta


Férfi = Elő bráner?


Menj el tűzoltónak vagy katonának, növessz szakállat vagy dolgozz 16 órát az év minden napján és hihetetlenül férfias leszel anélkül is hogy szexelnél..

2013. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nekem voltak, akiknek tetszettem, és el is jutottunk valameddig, de mindig úgy alakult az élet, hogy eddig nem.

De azért köszi 2-es.

2013. máj. 7. 19:37
 5/16 Pain for Pleasure ***** válasza:

Ezen a gondolkodásmódon sürgősen változtass!

Aki beléd szeret, azt nem fogja érdekelni, hogy szűz vagy.

Ha meg emiatt ott hagy egy nő, akkor még mindig te jártál jobban.

2013. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Inkább ott a probléma, hogy ha egy nő megtudja egy ennyi idős srácról, hogy szűz, akkor már tudat alatt elkönyveli valami lúzernek. Nyilván, ha már belém szeretett, és akkor tudja meg, akkor ezért nem hagy ott, de ha az ismerkedés korábbi szakaszában, az már baj.
2013. máj. 7. 19:40
 7/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
Baj? Ki mondta ezt neked? A ribancoknak lehet, hogy probléma lenne, de egy normális lánynak nem.
2013. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ha már sikerült felszedni pár csajt akkor semmi gond nem lesz, értesz hozzá többé-kevésbé, szedj össze egy jó testet és nem lesz gond, én is szűz vagyok, de semmi gond, nincs velem nagy baj, összehozom :D

F/19

2013. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
4 évvel ezelőtt még én sem éreztem problémának
2013. máj. 7. 19:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek Pleasure-rel, aki úgy igazán érdeklődik irántad,azt nem fogja érdekelni hogy szűz vagy :) 19/L
2013. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!