Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek azugy normalis...

Szerintetek azugy normalis vagy kicsit korai ha 15 evesen veszitettem el? (lany)

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez már a normál kategóriában van.
2013. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 roxycs válasza:
87%
szerintem korai egy kicsit, de már bőven nem gáz:)
2013. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy érzed h megtaláltad azt a személyt akit érdemesnek tartassz arra h neki add a szüzességed,akk végülis elmegy az a 15 év :) de figyelj a védekezésre!
2013. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
korai eléggé,abból is látszik,hogy megkérdezed mások véleményét
2013. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
86%
Ha biztos lennél magadban, akkor nem egy közösségi oldalon kérdeznéd meg. Ebből is látszik hogy bizonytalan vagy. Ha biztos lennél magadban, akkor anyuddal, vagy egy barátnőddel beszélnéd meg esetleg, de nem egy közösségi oldalon. Szóval szerintem, nem.. nem normális, és korai is.
2013. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

eddig teljesen biztos voltam magamban, de nemreg kerestem vmit itt gyakorin es kozben talaltam olyanokat ahol sokan irtak h nem kene es h sokan megbanjak. es kulonbozo velemenyeket lattam meg h a fiukat zavarja ha minel hamarabb veszited el. es banom h ieneket olvastam mert igy egy kicsit jobban erdekel a tema, es ezert is erdekel a elemenyetek egy kis nyugtataskepp,h azert van e olyan aki nem nezi le azt aki ien koraban..

es koszi a valaszokat:)

2013. máj. 8. 09:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Korai, de nem csak a korod miatt, hanem ha tényleg akarnád, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést!
2013. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is akkor vesztettem el, és utána másfél évig voltam együtt az akkori párommal.És nem bántam meg!
2013. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
13 évesen veszitettem el és elképeztő változásokat észleltem...a tanulmányi eredményeim hirtelen kiemelkedtek (orbitálisam) , egyre több barátom lett , karizmatikusabb lettem stb..
2013. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

úristen utolsó, ezt ugye te sem gondoltad komolyan?


kérdező, szerintem ennyi idősen már nem annyira korai, ha lenne barátom és úgy érezném, hogy vele érdemes megtennem, én is lefeküdnék vele ennyi idősen :P

15l

2013. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!