Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szexnél "szükséges" az...

Első szexnél "szükséges" az ujjazás? Barátommal szeretnék lefeküdni, ő már sokkal tapasztaltabb, én még szűz vagyok.

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyunk akkor sem ujjaz meg sosem, csak simogat, vagy a nyelvével csinálja. Nem is mondja el az okát. Én viszont sokszor hallottam már, hogy az ujjazás kell ahhoz, hogy kitáguljak. Nem értem ezt. Mi ez a hülyeség nála? 19/L
2013. máj. 12. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
szerintem fél, hogy az ujjával kiszakítja a szűzhártyádat. de ha neked nem lenne ez gond, akkor nyugodtan mondd meg neki.
2013. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

héhéhé! miért lenne az ő hibája? te magad is kérdezed, mert nem vágod a dolgot...

ujjazás nélkül is kitágulhatsz.

2013. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Pedig szükséges, ha szűz vagy, akkor nagyon fog fájni majd az első, vagy be sem megy, én így tudom.

Az én párommal eddig csak petting volt,és nemsokára lesz több is, de eddig mindig ujjazott,először az egy ujj is fájt, és aztán később már kettő...hogy majd ne fájjon akkor.

2013. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
amúgy lehet, hogy nem tudja, hogy kell, vagy félt (engem is sértett már fel barátom belül, nem kellemes...). melelsleg ne legyenek elvárásaid. ha valamit szeretnél, vágysz valamire közöld a barátoddal, vagy vezesd rá a dologra, vagy egyszerűen csak mutasd meg neki, mire vágysz. (=
2013. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nem törvényszerű a fájdalom első alkalommal. nálam nem volt sem fájdalom, sem vér. egy éve éltem már szexuális életet, mikor az új barátommal lefeküdtem, akkor fájt pár alkalommal, szóval ez partnerfüggő is.

18/l

2013. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem tudja,mert volt már pár barátnője.:/ Beszéltünk már erről és nem mondja el, hogy miért nem akarja,csak miután már nem vagyok szűz.
2013. máj. 12. 23:05
 7/15 anonim ***** válasza:

nem muszáj az elsőnél ujjazás, egyéni

egyáltalán nem biztos, hogy fája sz első, sőt lehet nem is vérzik, megint egyéni

ha 19 éves vagy, akkor ne így kérdezd mi ez a hülyeség nála, tudod attól, hogy hallottál valamit, az nem mindig igaz, egyébként minden lány más, N

2013. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
amúgy mi az, hogy nem mondja el? milyen titok lehet emögött?:D
2013. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Egy nő nem attól tágul jobban, hogy korábban 1-2 alkalommal bedugtak már nekik 1-2 ujjat, ez teljes ostobaság. A tágulás mértéke attól függ, hogy mennyire erős a szexuális izgalom és mennyire tudtok ellazulni illetve, hogy az előjáték megfelelő-e.


A ujjazásról: Lehet, hogy rossz élménye volt, vagy csak fél a szűzhártyádtól, nem tudom. Elvileg nincs aggódnivalója, de sok embenek vannak hülye félelmei és az én párom sem hajlandó mindennek az okát elmondani, pedig jó régóta vagyunk együtt :-/

2013. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Atyaég, a szűz hártya eleve lyukas ha nem lenne akkor vajon,hogyan vérezne a lány első? gondolkodni is kéne

Kérdezd meg kérdező,vagy kérd meg ujjal is csinálja,a szüzességed úgy veszíted el ha a pénisze behatol a vaginádba

2013. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!