Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem akarok pettingelni az...

Ha nem akarok pettingelni az baj? Lány vagyok

Figyelt kérdés
Szóval nekem ez a petting dolog olyan fura...Szégyenlős is vagyok mondjuk és szűz. Szóval így fejben úgy képzelem el hogy bele a közepébe :D a petting csak most jutott eszembe hogy kellene...Enélkül nem megy?
2013. máj. 17. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem,de ha igen akkor nemfog simán menni.
2013. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az autó sem úgy megy hogy beülsz aztán nyomod a gázt. Elsőnek kuplung le, egyes, gyujtás... A nőt is be kell indítani kell az előjáték hogy felizgulj és utána csapatni neki.

23/F

2013. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De a srác akivel szeretném majd, neki sok-sok tapasztalata van. Volt 3 hosszútávú kapcsolata (1-2 év hosszúságúak) + egyéjszakása is volt.


Fogalmam sincs mihez van hozzászokva...

2013. máj. 17. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem megy. Kb mint az erőszak...

Azt hiszem te még egy ideig nem leszel érett ilyen dolgokra...

2013. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenki folytat valamennyi előjátékot előtte ebben biztos vagyok. Mondjuk nem vagyok ott minden ember mellet aki szeretkezik.( vagy mégis? XD) Az neked se lenne kellemes ha semmi izgatás nélkül csak úgy beleülnél. Valószínűleg fájna és kellemetlen lenne. Még hiányolni is fogod a kevés előjátékot ha arra kerül a sor. Gondolom még fiatal is vagy. A szégyenlősséged el fog múlni majd amint kiépül a bizalmad a fiú iránt.

23/F

2013. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, de jó lenne, ha megismerkednétek egymással - főleg te a reakcióival, a sajátodéival. Tudnátok, mi a jó a másiknak, meg neked is kellemesebb lenne.


Mi az aktus előtt majdnem egy hónapig csak pettingeltünk, és közvetlen előtte is jól felizgatott, mégis nagyon fájt az első kb. fél perc.

Ha csak úgy durr bele, valszeg nem tágulsz ki, és vagy beléd sem tudja tenni, vagy kb. mintha megerőszakolna.


Haladjatok lépésenként, úgy lassan elmúlik a szégyenlősséged... én is az voltam (emlékszem, mikor először elővettem neki, halálosan zavarban voltam, aztán finoman rávett, hogy simogassam, ilyesmi). Ha jófej a barátod, segít feloldani a gátlásaidat, és bele se megy, hogy előjáték nélkül küldje.

2013. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!