Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elmondtam hogy szűz vagyok...

Ha elmondtam hogy szűz vagyok még, és soha sem volt barátom de még így is találkozott velem, akkor tényleg érdeklem? (24/L)

Figyelt kérdés
Tudom fura hogy 24 éves vagyok és soha sem volt pasim, pedig nem vagyok csúnya, csak csendes és visszahúzódó voltam mindig. Bulizni soha sem jártam. És elmondtam a srácnak akivel randizgattam, hogy tiszta kezdő vagyok. Erre azt mondta hogy nem baj őt nem érdekli. Neki sok tapasztalata van egyébként egy éjszakás is. És miután elmondtam már 3. alkalommal találkoztunk azóta. Akkor tényleg érdekelhetem? Nem csak szexre akar?
2013. máj. 17. 22:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért rákérdezett hogy ez ilyen fogadalom, vagy vallás vagy mi? Mondtam hogy nem, szó sincs ilyesmiről csak így jött ki. És akkor kb megnyugodott hogy "Na akkor jó, nincs semmi baj, majd ha úgy alakul eljutunk oda is" :D
2013. máj. 17. 22:49
 2/7 anonim ***** válasza:
De attól még lehet.
2013. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy csak szexet akar-e, csak az első (pár) alkalom után fog kiderülni. ;)
2013. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebből pont nem derül ki. Benne van a pakliban, hogy attól még csak szexet akar. Ha viszont nem, akkor nagyon is komolyan gondolja, mert talán ő is tudja, hogy egy lány bír ragaszkodni ahhoz, aki elveszi a szüzességét.
2013. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ateska93 válasza:
Nem tudom, hogy mit gondolsz. Minden ivar érett ember szeretne szexelni. olyan nincs h kicsit se hajtson a szexre. De attól még hajthat a komoly kapcsolatra is amellett h meg akar fektetni. Bocs, hogy kicsit nyers voltam de ez egy elég hülye kérdés.
2013. máj. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha azért vagy szűz mert visszahúzódó voltál akkor nem baj, de ha azért mert annyira nem érdekel a szex az baj

F19 szűz vagyok én is

2013. máj. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szörnyű, hogy ilyen torz világban élünk és ezen aggódnak egyesek....
2013. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!