Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normálisan gondolk...

Szerintetek normálisan gondolkozok? Addig nem akarom elveszíteni a szüzességemet, ameddig nem lesz nagyobb mellem

Figyelt kérdés

Nemsokára 16 éves vagyok de nagyon kicsik a melleim..de tényleg, nem ilyen átlagos mellméret, hanem tényleg kicsike.. és ez engem nagyon zavarna hogy úgy lát a barátom hogy szinte alig van mellem.. az milyen már?

De viszont azt se tudom hogy mikor lesz nagyobb, mert elég vékony vagyok, és a hízás se megy :S



2013. máj. 18. 16:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem gondolkozol normálisan
2013. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs szinte mellem, mégis a fiú szerette és foglalkozott vele ;) ne ezen múljon, ha valaki szeret, akkor nem fogja zavarni hogy kicsi a melled, akk már alapból nem járna veled.
2013. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok valamit. Vannak olyan nők, akiknek egész életükben kicsi mellük van. Szóval Te apácának készülsz?
2013. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ne ehhez kösd.

Amúgy lehet,hogy nem lesz nagyobb,de az is lehet,hogy 1 év és irgalmatlan kannáid nőnek,ezt nem lehet megjósolni.

Van akinek a fogamzásgátlótól nő meg.

2013. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Egy kis mellű lány is lehet nagyon szép!
2013. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem készülök annak.. csak olyan rossz hogy ilyen a genetikám :S már gondolkoztam azon is, hogy veszek tömegnövelőt, attól úgyis fogok hízni, és a mellem is nagyobb lesz.. meg olyan rossz hogy mindig megszólnak hogy deszka :S
2013. máj. 18. 16:44
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
ez igaz lehet h neked soha nem lesz annál nagyobb akkor örökre szűz akarsz maradni?
2013. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Jajj de butus vagy...Ha valakivel eljutsz odáig, nem fogja érdekelni, hogy mekkora melled van, ha normális az illető! :)
2013. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Megint a 3. vagyok. Ne arra várj, hogy nagyobb legyen a melled, hanem arra, hogy legyen egy olyan fiú az életedben, akivel kölcsönösen szeretitek egymást, és bízhatsz benne annyira, hogy része legyen abban a megtiszteltetésben, hogy megkapja a tested és neki add a szüzességed. De ez ne a mellméreted függvénye legyen!!!
2013. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is kicsik a melleim, pedig én már 18 vagyok... és nekem se "kicsi" mint ahogy sokan rámondják a B-s meg C-sre, hanem A és abból is a kisebb fajta.


Amúgy a hízás hülyeség, én is próbáltam, de nem oda ment :)

2013. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!