Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerinetek érdemes lefeküdnöm...

Szerinetek érdemes lefeküdnöm ezzel a fiuval, a tapasztalat szerzés miatt?

Figyelt kérdés
Van 1 fiu akivel iszonyatosan sokat randiztunk osszefogumk jonni de meg nem tudok ..mivel o egy masik orszagba el,nejem anyukam el abba a bizonyos masik orszagba..es mivel hozza kikoltozom hamarosan ezert azzal a fiuval vegre a tavkapcsolatbol igazi szerelem bontakozhat ki... csakhogy én 17 vagyok ő 26. En szűz ő nem az nyilvan.. szoktak mondani hogy ha az ember szüzen jön össze valakivel akkor az nem fog sokaig tartani a lany reszerol.. van 1 regi fiuismerosom azzal lefekudhetnek hogy legyem tapasztalatom.. tudjak 1-2 dolgot szerintetek hulyeseg vagy megeri?!

2013. máj. 20. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatszerzésből sose feküdj le senkivel, ne tedd tönkre más ember lelkét..
2013. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatot bárkivel szerezhetsz, velem is, csak az a kérdés, megéri-e? Nem lenne jobb azzal akit szeretsz? Szerintem, igen! Sokkal jobb azzal, akit szeret az ember!

F.

2013. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Neked hogy esne, hogy odaállsz a 26 éves fiú elé úgy, hogy már egy másik fiú érintett téged egyes helyeken korábban? Vagy ránézel a 26 évesre és elkezded a tapasztalat fiúval összehasonlítani mindent. Testét, farkát egyszerűen mindent. Nagy hülyeségen töröd a fejed. Ezt meg lehet tanulni, és ha valaki igazán szeret, megvár és tanít :)
2013. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed egy vicc, vagy pedig az erkölcsi szinted a padló alatt van!!!

Pasi létemre szégyellem magam helyetted!

2013. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülye ötlet.
2013. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp, és utána mondd el ezt az új barátodnak, hogy gyorsan lefeküdtél még előtte valakivel, de csak azért ám, hogy meglegyen a tapasztalat.
2013. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
szerintem ez baromsag. a fiu orulni fog,ha neked o lesz az elso. lehet hogy a masik fiuval nem elvezned annyira, mert a 26 eves jarna a fejedben, semmi ertelme!
2013. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19 éves kigyúrt fiú vagyok, velem szerezz tapasztalatoz :D
2013. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez marhaság 21/F
2017. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!