Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A gumin kivűl mit ajánlotok?

A gumin kivűl mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Én meg a barátom is még szüzek vagyunk mert nem akartuk elsietni és már nagyon akarjuk egymást de félünk h hirtelen balul sül el valami. Tudnátok valami tanácsot adni (szülövel nem jó a kapcsolat mostanság tölle tanácsot nem tudunk kérni a barátoktol meg szégeny ugy hogy még mind a 2-en azok vagyunk)


18/L


2013. máj. 20. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
alufelnit
2013. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nosco ***** válasza:
Mi a baj a gumival?
2013. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
normális választ kértem :/
2013. máj. 20. 14:47
 4/13 anonim ***** válasza:
2. rossz a szelep rajta.
2013. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
normális válasz, hogy előbb jól gondoljátok meg, kivel álltok össze, nehogy úgy járjatok, mint a másik kérdező. a bosszú édes dolog szakításkor. de 18 évesen biztos azt hiszitek, ti már örökre együtt lesztek.
2013. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A leírás második felét csak ködösen tudtam értelmezni, de egyébként első alkalomra szerintem a guminál biztosabbat és gondmentesebbet nem találtok. Még megszakítással ne akarjatok játszani, ha egyikőtöknek sincs fikarcnyi rutinja se (meg míg egy gyerek becsúszása elfogadhatatlan).


Fogamzásgátlóval még várj, a többi alternatíva meg majd 30 fölött lesz talán alternatíva.

2013. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A gumit, annál jobb egyszerűen nincs.
2013. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Gumi. Az összes többi (megszakítás, naptár, hőmérőzés stb.) kuruzslás, azoknak jó, akik amúgy szeretnének gyereket, de nem bánnák, ha még egy-két hónappal később jönne, de ha most, az se nagy baj.
2013. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már több éve együtt vagyunk és sokan mondják h nem leszünk együtt örökre nálunk ez máshogy van ismerjük egymást ez elött legjobb barátok voltunk és mi örökre gondoltuk h együtt maradunk mert bármire képesek lennénk egymásért az én szüleimmel is összevesztünk mert mai napig tiltanak minket és mi már mindjárt az eljegyzésnél tartunk szoval köszönöm az eddigi jobb válaszokat
2013. máj. 20. 14:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Gumin belűl.
2013. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!