Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most ezt én rontottam el?...

Most ezt én rontottam el? Szűz vagyok, soha sem csókolóztam, és még követelőző is vagyok vele.

Figyelt kérdés

Randizgattam egy sráccal. Aranyos volt velem stb. de eléggé nőcsábász, kb a szex irányítja őt. Éreztem hogy ő nem akar komolyat, ritkán keresett stb. Én beleszerettem. Elmondtam hogy szűz vagyok jól fogadta. Mondtam hogy legyen velem türelmes, ezért csak az 5. randin csókolt meg. Ezt tiszteletben tartotta, a szex szóba sem került még, csak majd hogy egyszer valamikor. De találkozgatott egy másik csajjal (ki tudja miket csináltak) és én kérdőre vontam, összevesztünk, és azóta nem beszéltünk.


Nagyon elszúrtam mindent? Örülnöm kellett volna hogy végre valaki, erre hülye vagyok...


2013. máj. 20. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma? Szerintem keress olyat, akiben megbízhatsz.
2013. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
részben igazad van mert nem szép dolog több vasat tartani egyszerre a tüzben. De az mondjuk nem volt értelmes megmozdulás egyikötöktöl sem hogy ezen összevesztetek. Te lassu viz partot mos lapon engedted közeliteni öneki meg tul lassu volt ez a tempo.
2013. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sztrecskó ***** válasza:
100%
dehogy vagy hülye, sztem hagyd azt a srácot, aki nem képes monogám kapcsolatra arra nem is szabad úgy gondolni. Vannak nála jobb pasik is...
2013. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szűz vagy, sőt még nem is csókolóztál, akkor minek kellett egy olyan fiúval összeállni, akiről tudod, hogy milyen?

És veled türelmes volt, mert nem erőltettet semmit, ja, de magával szemben azért nem, ha más csajjal is találkozgatott.

Szerintem csak le akar fektetni, esetleg vonzza, hogy még szűz vagy, csak ezért játssza el, hogy milyen türelmes. Valójában meg majd lefekszel vele és mehetsz amerre látsz. Ha ez kell neked...

Nyilván ha annyira fontos lettél volna neki, akkor nem találkozgatott volna más lánnyal.

2013. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert ennyire nem tudtam hogy ilyen...


Vagyis én azt tudtam csak hogy volt neki 2 hosszú kapcsolata, meg azt hogy az utóbbi időben nem volt barátnője (ezt csak faceről, mert kb 2 éve nézegetem, egy általánosba jártunk anno) tehát kb 2 éve nem volt neki kirakva hogy "kapcsolatban". Csak ahogy összeállt a kép hogy azért nincs neki kirakva, mert 2 éve csak szexre megy, semmi kötöttség, csak csajozgatás.


Mert amúgy velem mindig rendes volt, meg nekem ő tetszett mindig nagyon. Mondom hátha....

2013. máj. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!