Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem gáz az ha 13 éves vagyok...

Nem gáz az ha 13 éves vagyok és pár hónap múlva elveszteném a szüzességem?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 10:29
1 2
 11/20 HotChoc ***** válasza:
De igenis gáz. NAGYON.
2013. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Grétike! Miért akarsz várni még honapokat? Tudod, hogy az alatt hány jo kis kefélést hagysz ki?
2013. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Megérdemelnéd, hogy a szüleid jól seggbe rúgjanak.
2013. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz,hanem szégyen és szánalom,de látom már tettél fel más kérdést is,anyádnak meg gratulálok,nem sikerült rendes,értelmes lányt nevelnie belőled,beállhatsz a sok kis tiniribi mögé...
2013. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak tükrözi, hogy értelmi és érzelmi fejlettséged nulla.

Megjegyzem akkor is lecsukják a pasit, ha ő már elmúlt 14. Abba meg inkább bele se gondolok, hogy két 14 év alatti mit szerencsétlenkedhet. Ennyi ésszel remélem még egy gyereket is összehoztok, tönkremegy az életetek, ja és a szüleidet is lecsukják.

Érdekelne, hogy hol vannak a szüleid és hogy nevelnek, ha ilyenre egyáltalán lenne lehetőséged, mert nem figyelnek rátok eléggé, na meg milyen nevelést kaptál, ha felmerül benned az ötlet. Szánalmas. Ha a szüleid idióták, akkor legalább benned legyen kis értelem és ne tedd szét a lábad gyerekként valami jöttment állatnak.

2013. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
pár év és egy ordas r*banc leszel.
2013. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Hát igen, nekem is azt kell mondanom hogy gáz, de ha akarod beszélhetünk privátba, mivel gondolom hogy te lány vagy és én fiú, így el tudnám mondani hogy mit gondol erről egy nagyobb fiú vagy hogy-hogy látja ezt a helyzetet egy fiú.
2013. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pár év és ahogy mondják, orbitális kurv@ leszel, de nem baj, mert akkor majd igazán megkereshetnél (mentsd el a kérdést és vele a válaszomat), és én majd jól s*ggbekúrlak ahogyan azt illik, végre lesz egy lány akin kitombolhatom magamat, úgyhogy hajrá! A végén majd lenyeled :D
2013. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Első ránézésre azt is lehetne hinni hogy ez vicc. Eleve azért hogy ezt ITT kérdezd meg. Persze sokan vannak, akik megmondják neked ez mennyire gáz, szégyen stb.., viszont nem azok, akiktől meg kell kérdezni. Ott az anyukád, neki (elméletileg) az a feladata, hogy kikupáljon és ha ilyet kérdezel remélhetőleg nem ájul el menten, hanem leül veled megbeszélni. Ajánlom ezt első opciónak... és másodiknak is. Oh! És ha nem hangoztatták volna, ez (ahogy te mondanád) GÁZ!
2013. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
az ilyenek azt erdemlik hogy jo megeroszakoljak oket aztan majd sirhatnak ! en is 13 eves vagyok ilyen az eszembe nem jutna !szegyelheted magad! 13/l
2013. dec. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!