Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17éves lány vagyok még szűz...

17éves lány vagyok még szűz és lenne egy húsz éves pasi akivel csak szexbarátság lenne, de ezt én akarom így! Szerintetek? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátommal lépnék ilyen kapcsolatba,mert mindig az igazit vártam de tudom h ez nem lesz és benne maximálisan megbízok és persze kedvelem is de nem vagyok szerelmes belé ami így pont jó, ő lehet h többet érez azt pontosan nemtudom csak annyit h benne lenne ő is ebben de még úgy is beszélünk róla, de szerintetek bele menjek? mert én szeretném sak kíváncsi vagyok a veleményekre!

2013. máj. 22. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Még pár évig nyugodtan várhatod az igazit, ennek semmi értelme nem lenne.
2013. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Tedd meg!Kísértetiesen hasonlít ez a story az enyémhez,én is egy ilyenben vagyok benne,kor stb is stimmel..mi ráadásul másik városban is lakunk de szexuálisan nagyon hasonlóak vagyunk(beszélgetéseink fele erről szólt kb)Sokáig kerestem volna azt,akivel kapcsolatban vesztem el és szerelmes leszek belé mint mint normálisan,ahogy lenni szokott...csak hát tökéletes belső+személyiség+vonzó külső+hasonló szexuális igények..hmm álmodni jó,nem várok rá tovább...jobb ez a barátság extrákkal kapcsolat minden szempontból...belsőre nagyon bejön,bízok is benne,jóban vagyunk,ha találkozunk biztos lesz valami..más kérdés,hogy külsőre nem az a pasi akibe szerelmes tudnék lenni..nem mondom,hogy semennyire nem tartom vonzónak,de annyira nem érzem azt a hűűűű-t...ami,ebből a szempontból,szerencse.

Szerintem kár lenne egy ilyet veszni hagyni,az én és a te esetedben is,ha a pasi vonzódik hozzánk,bejövünk nekik,szépnek lát stb,akkor a lehető legjobb így.Kell ennél több?

2013. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi is mindenben hasonlítunk teljesen! és ugyanez van a beszélgetések minden, de mi egy helyen vagyunk! köszönöm a válaszokat! és nálatok mióta tart ez a kapcsolat?
2013. máj. 22. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Fuu..kb 1/másfél hónapja..és itt "találkoztunk"..ti?

Egyébként még gondolkozás alatt van a részemről az ügy...mert tulajdonképpen borítékolható,mi lesz a vége..de ha azt nézem,egyszer élek..

2013. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ennél több kell... De kezdem azt hinni, hogy én vagyok selejtes.
2013. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 3/4 éve ismerem és volt már téma h összejövünk de különböző okok miatt én nemet mondtam és semmit nem változott a barátság meg mostanában kavarunk is és a barátság csak jobb lett! Ezt a borítékolhatót h érted... Egyik félről szerelem? és a legelsőnek szerintem nem vagy az csak mindenkinek más az igénye és a gondolkodása!
2013. máj. 22. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen szűzen egy ilyenbe belemenni. Nekem is volt ennyi idősen lehetőségem, de nem éltem vele, pedig a srácot hosszú idő óta ismertem.


Gondolj bele, hogy mi lesz ha egy idő után valamelyikőtök többet érez? A másik fél viszont megakarja szakítani a kapcsolatot, egy másik fél miatt? Mit fogsz akkor érezni vagy ő? Hogy kihasznált, meg fogod bánni. Biztos vagyok benne...


Vártam 3 évet, megtaláltam az igazit, és 20 évesen vesztettem el vele a szüzességem, szerelemből!!! Nagyon örültem neki hogy ő volt nekem az első, elmondhatatlan érzés...

2013. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Kedves utolsó...félrebeszélsz
2013. jún. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fridi220 válasza:
23%
Szerintem 17 évesen nem kell ilyenbe belemenj ha esetleg ténleg nem szerelem mert lehet hogy a részedről az csak nem vetted talán annak! És főleg ha 3/4 éve ismeritek egymást a barátság tuti oda lenne egy idővel ha nem éreztek mást! Én kb1,5 éve vagyok nagyon szoros baráti kapcsolatban egy lányal mindent megbeszélünk őszintén min egy szerelmes pár de nemrég kicsit többet keztem érezni iránta és megfordúlt a fejemben hogy ha benne lenne le kéne feküdjek vele! De rájöttem hogy már attól nagyot változott a kapcsolatunk h többet érzem iránta! Ja persze nem jó irányba! Pedig ő is nagyon kedvel de nem szerelemből!!! És ez teszi tönkre ak a dolgokat! Melesleg én is szűz vagyok de kibírtam inkább!! 22/F
2013. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!