Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális vagyok? (bővebben. )

Normális vagyok? (bővebben. )

Figyelt kérdés

19/F vagyok és SZŰZ (nem horoszkóp). Nem, nem vagyok csúnya. Átlagos testalkatom van, pár hónapja konditerembe járok edzeni. Magas vagyok, értelmes vagyok, DE! Ugyanakkor távolságtartó is. Kevés barátom van, bár az utóbbi 2-3 évben elkezdtem jobban megnyílni, könnyebben barátkozok, lányokkal is el tudok beszélgetni, bár néha döcögősen megy. Voltak lehetőségeim amiket nem használtam ki (gyáva voltam, illetve egyszerűen nem jöttek be...). A 2 leírt mellett viszont van valami ami miatt feltettem a kérdést: egyszerűen nem érzem azt, hogy kellene nekem egy párkapcsolat. Nem érzem azt, hogy kellő időt tudnék fordítani még egy személyre, plusz gyűlölök másokhoz igazodni. Néha hiányzik az érzés hogy összebújjak egy lánnyal, megnézzünk egy filmet, na meg a dugás persze, de ezek ilyen szezonális dolgok. 1-2 hónap aztán elmúlik és 1 vagy 2 évig megint semmi. Szeretek saját magammal törődni, edzeni, a hobbimmal foglalkozni, illetve a barátaimmal eljárogatni kocsmázni, meccset nézni, stb. Érzelmileg egy ebihal szintjén lehetek talán, mindig is nehezen mutattam ki amit érzek, mára már azt se tudom, érzek-e egyáltalán valamit, a csajok meg megérzik ezt a hidegséget, legalábbis így tapasztalom.


A pénzért dugást illetve az egy éjszakás dolgokat nem vetem meg egyáltalán, de az egyikhez kevés a büdzsé, a másikhoz meg azt hiszem nem elég jó a dumám, meg kocsmában nehéz felszedni 1 éjszakára való csajokat, a diszkókat gyűlölöm, de úgy igazán szívből. Persze nem fogok szűzként meghalni, de amíg suli és kondi van, nem hiszem hogy beleférne bármi párkapcsolat. Mi lesz ha még dolgozni is fogok...


Van még valaki más aki hasonlóan "földönkívüli" mint én?


2013. máj. 23. 02:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha neked így jó, akkor legyen így. Mindenkinek más a normális, és mindenkinek joga van úgy élnie az életét, ahogy szeretné.
2013. máj. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából az a lényeg, hogyan érzed magadat, nem az, hogy mit csinálsz, mert ha neked így jó, akkor rendben van. Nem kötelező mindenkinek ugyanúgy élnie az életét.
2013. máj. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha így egyensúlyban vagy, akkor nincs gond. Azért a körülmények nagyban befolyásolják a közérzetünket. Ha ezek változnak, mi is változhatunk. Ebben az élethelyzetben így érzed jól magadat, de ne hidd, hogy ez mindig így lesz, bár semmi sem kizárt.
2013. máj. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb dologban hasonlítunk, kivéve a szexel kapcsolatban. Én abban sem vagyok olyan szabados, inkább konzervatívabb. Én is utálom a diszkót, de azért, mert pont ott jellemző ez a szabados "bárhogy bárkivel de dugni kell" stílus. Ha lehetőségem lenne, keményen erkölcsre nevelném az elk.úrvult fiatalságot.
2013. máj. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen ilyen vagyok, mint amit leírtál én is, csak éppen lányban. Néha-néha rám jön, hogy de jó lenne egy kapcsolat, de aztán pár na múlva elmúlik. Lehet én is érzelmileg visszamaradott vagyok, ki tudja:D reméltem, hogy az évek során ez változni fog, de nem így történt. Hogy normális vagy e? Nagyon remélem, mert ha nem, akkor én se vagyok normális:D
2013. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs veled,csak biztos még nem voltál igazán szerelmes,emiatt nem érzed úgy a hiányát egy lánynak.Az,hogy visszahúzódó vagy,egyáltalán nem furcsa-sok ember van így vele(én sem szeretem a diszkót,nem vagyok egy partyarc,inkább elbújok egy csendes sarokban).Az,hogy van hobbid,és boldog vagy,a saját lábadon is meg tudsz állni,önálló vagy,ez mind nagyon jó.Szerintem azért érzed néha,hogy kéne egy lány melléd(hiába mégsem vágsz komoly kapcsolatra),mert már mindenki ezt akarja,és ezt kántálja hogy kell neki egy pasi/csaj.Semmi mással ne foglalkozz,csak ami érdekel,ami leköt,és igazán boldoggá tesz.Akkor meg,majd ha megismersz valakit-véletlenül pl.a jövőbeni munkahelyeden összefutsz egy lánnyal-akkor megtalálod a hiányzó darabot,beleszeretsz és nem lesz olyan érzésed hogy erőltetni kéne bármit is.Lehet hogy most ez túl szentimentálisnak tűnik,de nem hiszem hogy addig éreznéd bárki közelségének is a hiányát,míg nem tudod meg,milyen valakit igazán-szerelemmel-szeretni.:) 18/L
2013. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igazából jól érzem magam így, meg jó olvasni hogy más is így van ezzel. mindig karreristaként tekintettem magamra..
2013. máj. 23. 11:38




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!