Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csinaljak? 17éves vagyok...

Mit csinaljak? 17éves vagyok fiu. Elszeretnem veszteni a szüzességem. Csak nem talalok semmien lanyt. Hol talalhatnek mosonmagyarovarközelében ilyen lanyt?

Figyelt kérdés
?
2013. máj. 24. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
hát ez aztán a kérdés :D
2013. máj. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
szerintem inkább keress egy lányt akit szeretsz, Neked is jobb ha olyan valakivel lesz az első aki iránt érzel is valamit, mint ha csak kiváncsiságból, vagy mert ez most nagyon menő és nagy leszel tőle.. mert nem:))
2013. máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu
2013. máj. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát pedig köztudott, hogy Mosonmagyaróváron a Körte utcában a 11. Szám alatt hemzsegnek az ilyen lányok.
2013. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhol. Ha csúnya vagy, sehol.
2013. máj. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha keresnél egy lányt, akivel kölcsönös érzelmen alapuló párkapcsolatot alakítanál ki, és idővel megtörténhet más is?
2013. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt az a fő probléma, hogy neked bárki jó, csak vegye el a szüzességed... a nők meg nem akarnak "bárkik" lenni. Majd ha megtanulod tisztelni a nőket, éreztetni velük, hogy különlegesek, egyediek, értékesek számodra, akkor lesz olyan, aki elveszi a szüzességed. Addig meg marad a jobb kezed! :)
2013. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dávid,te vagy az?:D xD
2013. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na, mizu azóta, sikerült elveszteni a szüzességed?
2023. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!