Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha tnap vesztettem el, ma...

Ha tnap vesztettem el, ma reggel volt meg egy kis verzesem de mas bajom van. Megy a hasam es gyakran pisilek. /Elorol tette be/ ez normalis?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Elölről tette be? Komolyan? Miért, honnan lehet még betenni? Hadd tanuljak valami újat is. Felülről is be lehet tenni?


Olyan emberek szexelnek, akiknek fogalmuk sincs a szexről. Vártál volna még 2 évet. -_-

Ha használtatok gumit, akkor nem leszel terhes, kivéve ha kiszakadt, de arról tudnál, ha kiszakad.

2013. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a hasmenés miatt írta,hogy előlről tette be:-)

Muszáj itt állandóan csak kötözködni?

2013. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell kiosztani, azért írta, hogy elölről tette be, hogy ne asszociáljon mindenki a hasmenésről az anális szexre... Ha nem írta volna, már menne a hadjárat, hogy nem kellett volna s.bedugatnia magát...


Kérdező!

A hasmenés és a gyakoribb pisilés lehet amiatt, hogy az altesti izmaidat szokatlan terhelés érte. Nekem pl. menstruáció idején szokott kicsit menni a hasam, a görcsök miatt. Az is lehet, hogy kicsit stresszes vagy az egésztől, és az is, hogy picit felfáztál közben és azért pisilsz gyakran.

Ne aggódj, egyelőre várj, aztán ha 1-2 napon belül nem javul, vagy a hasmensé romlik, esetleg rosszannul vagy, akkor lehet, hogy dokihoz kéne menned, mert összeszedhettél egy sima vírust is bárhol, és csak véletlen egybeesés a szüzességed elvesztésével.

2013. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fájhat a hasad az első szextől, igen.
2013. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!