Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akivel elveszti egy lány a...

Akivel elveszti egy lány a szüzességét, ahhoz később kötődni fog?

Figyelt kérdés
Elmúltam már bőven 20 éves de még szűz vagyok. Lenne most egy srác aki nagyon tetszik nekem, de kb csak lyukra megy mindenkinél. Én vele el tudnám képzelni mert nagyon bejön na jó érzek is iránta valamit. De kötődni fogok hozzá ha esetleg megtörténne köztünk? Szenvednék tőle?
2013. máj. 29. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Olyannal veszítsd el akibe szerelmes vagy!
2013. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

na képzeld el az emberek nem egyformák, így van aki igen, van aki nem.

Így 20 felett általában több logikája van az embereknek amúgy.

2013. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én ha nem is szerelmes vagyok belé, de valamit érzek iránta. Fellángolást, vonzódást, vágyat vagy mit. Mondjuk ő semmit sem érez irántam...
2013. máj. 29. 12:48
 4/14 anonim ***** válasza:
csalódni fogsz és ez kihathat a késöbbi szexuális életedre is. Olyannal veszitsd el akit szeretsz és ö is téged. Nagyon rosszul fog esni utána hogy ugymond kihasznál, mivel Te scak egy voltál neki a sok közül. Amugy hosszútávon nem kötödik hozzá az ember csak egy szép emlék ahogy maga azaz első komoly kapcsolat (mivel idális esetben azzal kell hogy megtörténjen először) Ugy éreznéd magad utána mint egy haszált zsepi akit aztán kidobtak..... 29/N
2013. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztosan esz majd a fene ha mással látod utána. Föleg ha neked meg nem lesz éppen senki. Ha minden áron el akarod már hagyni add vagy olyannak akibe szerelmes vagy, vagy olyannak aki nem jelent semmit.
2013. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem fog a szüzességed miatt kötődni hozzád... Meg felejtsük már el ezt a szerelmes vagyok egy csajozósba. Egy se szerelmes csak szeretne az lenni. Na de majd meglátod és tapasztalod, hogy amint elveszíted a szüzességed azután mennyire fog kötődni hozzád. Semennyire.
2013. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
butaság lenne lefeküdnöd ezzel a sráccal
2013. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre tudod, hogy csak tárgyként akar használni akkor minek mész bele a dologba?
2013. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Olyannal veszítsd el, akiről tudod, hogy szerelmes beléd! Hidd el, megéri várni! :)
2013. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

nem csak hogy belezúghatsz aztán évekig megint nem lesz semmi emiatt, és öregedsz addig is...

de bűntudatod is lesz, olvastam vhol erről, vmi "ribanc vagyok bűntudat" féleség

2013. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!